Kampanya

349₺’lik Besin Takviyesi Alımına Orzax Efervit Vitamin C 1000mg Efervesan Hediye

Besin takviyesi kategorisinden 349₺ ve üzeri alışveriş yap Orzax Efervit Vitamin C 1000mg Efervesan 10 Tablet
ücretsiz senin olsun kampanyasını kaçırma. Kampanya süresinde Besin Takviyesi kategorisinden yapacağınız minimum 349₺ ve üzeri tüm siparişlerinizde 1 (bir) adet Orzax Efervit Vitamin C 1000mg Efervesan 10 Tablet ürün hediye olarak gönderilecektir. Kampanyadan faydalanma koşulları aşağıda belirtilmiştir;

  • Kampanyadan sadece bireysel olarak kayıtlı müşterilerimiz faydalanabilir. Kurumsal üyeliğe sahip müşterilerimiz sepetlerinde bu ürünleri görseler de faydalanamaz ve hediye ürünleri gönderilmez.
  • Kampanyadan sadece kayıtlı üyelerimiz faydalanabilir. Henüz kayıt olmadıysanız buraya tıklayarak hemen kayıt olabilirsiniz.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişinizi tamamlarken giriş yapmış olmalısınız. Kayıt olduysanız ve giriş yapmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
  • Kampanya katılım koşulları Besin Takviyesi kategorisinden alt limiti 349.00₺ olmakla birlikte üst limiti yoktur. Aynı anda sepetinizde başka kategorinin ürünleri olabilir. Sepetinizde olan ürünlerden sadece Besin Takviyesi kategorisinde olan ürünlerin toplam tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
  • Kampanyadan her müşterimiz sadece bir kez yararlanabilecektir. Bir sonraki alışverişlerinde sepette görüntülenmiş olsa bile her müşterimize sadece bir alışverişinde gönderilecektir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde kampanya otomatik olarak sonlanacaktır.
  • Kampanya ve indirim kuponları birleştirilemez.

NOT: Çeşitli kullanılacak art niyetli yöntemler tespit edildiğinde hepsieczanem hediye ürünü göndermeme hakkını saklı tutar. Alışveriş gerçekleştiren her müşterimiz bu kampanya koşullarını kabul eder.

Önerilen Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.