Gösterilen sonuç sayısı: 16

Wellcare, sağlıklı yaşama yönelik ürettiği gıda takviyeleri ile ön plana çıkmayı başarmış bir markadır. Wellcare Türkiye pazarına da girerek Türk tüketicilerin de dikkatini cezbetmeyi başarmış bir markadır. Marka, gerek vitamin ve mineral gerekse de bitkisel takviye ürünleri ile popüler bir ürün yelpazesine sahiptir. 

Siz de markanın en sevilen gıda takviyesi ürünlerine ulaşmak için sitemizdeki marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Kategori kapsamında yer alan ürünlerden dilediğinizi hızlı kargolama seçenekleri ile de sipariş edebilirsiniz. Markanın ürünlerini size özel çeşitli uygun fiyat fırsatlarından da yararlanarak satın alabilirsiniz.

Wellcare Ürün Çeşitliliği

Wellcare gıda takviyesi ürünleri arasında çeşitli vitamin ve minerak takviyeleri ile probiyotik ve bitkisel takviyeler bulunmaktadır. Marka, gerek reçeteli gerek de reçetesiz satılan bazı ürünleri piyasaya sürmektedir. Markanın dünya markası olması da bünyesinde barındırdığı gıda takviyeleri ile mümkün olmuştur.

Wellcare, insan sağlığına olumlu etkileri bulunan besin takviyelerini de her zaman güvenilir laboratuvar ortamında üretmektedir. Takviye gıdaların her biri de bitkisel içeriklerden elde edilen ve özel formüller ile desteklenen ürünlerden oluşmaktadır. Üstelik marka, doğa dostu bir tavırla her zaman diğer canlıları düşünerek de üretim yapma yolunu seçmiştir.

Markanın ürün çeşitliliği, kişisel ihtiyaca göre de özel olarak üretilmiş olup cinsiyet ve yaş kriterlerini de göz önünde bulundurmaktadır. Bu sayede kendi kişisel gereksinimlerinize uygun bir şekilde gıda takviyesi alabilir ve daha sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Markanın en çok sevilen ürünlerini de sitemizden bulabilir ve özel fırsatlar ile hemen sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizden yapacağınız alışverişlerde müşterilerimize yönelik özel olarak oluşturulan çeşitli fiyat kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

1- Wellcare Vitamin ve Mineral Serisi

Wellcare D vitamini de başta olmak üzere bu seride pek çok vitamin ve mineral takviyesi bulunmaktadır. Wellcare B12 vitamini ve diğer B grubu vitaminlerini içeren gıda takviyeleri de sıklıkla tercih edilmektedir. 

D vitamini içeren marka ürünlerinin de ihtiyaca uygun olan farklı versiyonları da bulunmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendiren bir etkiye de sahip olan D3 vitamini serisini siz de tercih edebilirsiniz. Elbette D3 vitamini takviyesi almadan evvel mutlaka uzman hekiminize danışmış olmanız da beklenmektedir.

Markanın bünyesinde hem selenyum hem de C vitamini içeren takviye ürünler de yer alır. Vitamin ve mineral takviyelerini bir arada almak istiyorsanız markanın özel ürünlerinden biri olan C vitamini ve selenyum içeren takviyesini de tercih edebilirsiniz.

Wellcare imzalı vitamin ve mineral takviyeleri için sitemizdeki ilgili kategorilere göz atabilirsiniz. Markanın tüm vitamin ve mineral takviyesi ürünlerine de sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde bu ürünlerde de size özel çeşitli kargolama ya da fiyat fırsatlarından faydalanmanız mümkündür.

2- Wellcare Probiyotik Takviyesi Serisi

Wellcare Provim ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu yararlı mikroorganizmaları vücudunuza alabilirsiniz. Markanın probiyotik serisi de kişiye özel olup hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan ürünleri bünyesinde barındırır. 

Probiyotikler, bağırsak düzeninin sağlanmasında rol oynarken sindirimi de önemli ölçüde kolaylaştıran bir etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra düzenli olarak alınan probiyotik takviyesi ile birlikte bağışıklığın da güçlendirilmesi mümkün hale gelecektir. Markanın günlük kullanıma uygun olan probiyotik ürünlerini tercih edebildiğiniz gibi aynı zamanda serideki diğer takviyelere de göz atabilirsiniz.

Markanın probiyotik serisi içerisinde yer alan ürünleri de yine sitemiz vasıtası ile satın almanız mümkündür. Bunun için de sitemizdeki markaya özel kategorilere göz atmanız gerekmektedir.

3- Wellcare Bitkisel Takviyeler Serisi

Wellcare Immune gibi popüler gıda takviyelerin de içinde bulunduğu grupta pek çok bitkisel takviyeler yer alır. Bağışıklığınızı güvende tutmak için siz de bu takviye üründen yararlanabilirsiniz. Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan bu ürünü günlük olarak tüketebilirsiniz.

Markanın bitkisel takviye serisinde ön plana çıkan bir diğer ürün de Expera isimli takviye üründür. Kekik, hatmi çiçeği ve propolis içeren bu gıda takviyesi de hem yetişkinler hem de çocuklar için oldukça uygundur. 

Siz de markanın piyasaya sunduğu tüm gıda takviyeleri için sitemize göz atabilirsiniz. İhtiyacınız olan gıda takviyesi ürünleri satın alırken hızlı kargolama gibi seçeneklerden de yararlanabilirsiniz.