90 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Vichy de Fransa’da özel olarak üretilen ve gücünü büyük ölçüde doğadan alan etkili ve popüler bir markadır. Markanın Fransa’dan yola çıkarak tüm dünyada popüler olması da etkilerinin hemen gözlemlenebilir olmasından kaynaklanmaktadır. 15 mineralli termal suyun etkisine sahip olan marka, ürünlerini de bu doğal sudan üretmeyi tercih etmektedir.

Vichy Türkiye piyasasında da çok sevilen ve uzun yıllardır tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Markanın en sevilen ürünlerini de yine online eczanemizden sipariş edebilirsiniz. Sitemizde yer alan marka kategorisinden de markanın en popüler ürünlerini bulabilirsiniz. 

Vichy Ürün Çeşitliliği

Vichy yetkili eczaneler tarafından satışa sunulan özel formüllü ürünleri ile ön plana çıkan bir marka olmuştur. Markanın ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliği de uzun yıllardan beri kanıtlanmış olarak müşterileri tarafından tercih edilmektedir. Fransa’da bulunan volkanik bölgeden çıkan termal sular ile zenginleştirilen formüllerle üretilen ürünler, sağlıklı bir cilt için oldukça önemlidir.

Marka, 15 mineralli termal suyu ile üretilen ürünlerini dünyada pek çok noktada satışa sunmaya da devam etmektedir. Markanın ürünleri, ülkemizde de sıkça tercih edilmekte ve özel eczaneler tarafından satılabilmektedir.

Vichy ürünleri, online eczanemizde satışa sunulmakta olup yüzde yüz orijinal ürünleri hızlı kargolama ile adresinize gönderiyoruz. 80 yılı aşkın bir süredir bu alanda aktif olarak hizmer sağlayan firmanın ürünlerinin tamamı da gereken kriterlerin her birini sağlamaktadır. Bu da ürünlerin onaylı olup sağlık açısından oldukça uygun olduğunun bir diğer garantisidir.

Markanın ürünlerine sitemizdeki ilgili kategoriden ulaşabilir ve ihtiyacını olan ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Marka, cilt bakım ürünleri ve güneş koruyucular ile kendi özel geliştirmiş olduğu doğal formülleri sizinle paylaşmaya devam etmektedir.

1- Vichy Cilt Bakım Ürünleri

Vichy krem formundaki ürünleri ile ön plana çıkan bir markadır. Cilt bakımı alanında uzun zamandır hizmet sağlayan marka, özellikle de gece ve gündüz kremleri ile bilinmektedir. Bunun yanı sıra çeşitli cilt tiplerine uygun olarak üretilen krem ve koruyucu serumlar da markanın diğer bakım ürünleridir.

Vichy, yüz temizleyici, nemlendirici ve onarıcı ürünleri ile de bilinir. Cilt tipinize en uygun olan ürünü tercih ederek markanın doğal formüllerinden siz de yararlanabilirsiniz. Markanın yaşlanma karşıtı ürünleri de yüzün farklı noktalarına çalışarak erken yaşlanma belirtilerini önemli ölçüde ortadan kaldırmaktadır.

Vichy hyalüronik asit içeren ürünleri ile cildin kusurlarını onarırken aynı zamanda doğal nemi koruyan bir etkiye de sahip olacaktır. Özellikle de yaşlanma belirtilerini hafifletmek ve cildinizi iyi korumak için markanın bu ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra göz çevresine etki eden özel ürünler de markanın kalitesini önemli ölçüde ortaya koymaktadır.

Vichy termal su içerikli özel formüllü ürünleri de cilt kusurlarının kapatılmasında ve tamamen iyileştirilmesinde oldukça önemlidir. Termal su içeren ürünler, makyajın korunmasını, cildin nemlendirilmesini ve cilt kusurlarının giderilmesini sağlayan ürünler arasında yer almaktadır.

Termal su ürünleri, markanın özel üretimi olup Fransa’nın özel bir volkanik bölgesinden elde edilir. İçerisinde 15 minerali barındıran termal su ürünleri, cildi hem güçlü kılar hem de yatıştırılmasına yardımcı olur. Siz de markanın cilt bakım ürünlerinin tamamını sitemizde bulabilirsiniz. 

2- Vichy Vücut Bakım Ürünleri Serisi

Markanın bi diğer önemli serisi de vücut bakım ürünleri serisidir. Doğal formüller ile üretilen deodorant ve roll on gibi ürünlere bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda vücut bakım kategorisinde çeşitli nemlendiriciler ve cildinizi güçlü kılan ürünler de yer almaktadır. 

Markanın vücut bakım serisine de sitemizdeki özel kategoriden ulaşmanız mümkün olacaktır. Size uygun olan ürünleri de hızlı kargolama sisteminden yararlanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

3- Vichy Güneş Koruyucu Serisi

Vichy güneş kremi gibi ürünleri içeren güneş bakım serisi, yetişkinler ve çocuklar için ayrı kategorilerden oluşmaktadır. SPF oranı yüksek olan bu ürünler de sizi güneşin tüm zararlı etkilerinden korumak üzere üretilmiştir.

Güneş koruyucu serisi kapsamında koruyucu krem ve sprey gibi ürünler olduğu gibi aynı zamanda bronzluk katan ürünler de bulunmaktadır. Tıpkı markanın her ürününde olduğu gibi güneş koruyucu ürünlerde de doğal formüllerden faydalanılmaktadır. Siz de markanın koruyucu etkiye sahip ürünlerini sitemizden dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.