81 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Uriage, Fransa Alpler’inden tüm dünyaya uzanan cilt bakım ürünleri ile ön plana çıkan bir marka olmuştur. Markanın ürün skalasında yüz ve vücut bakım ürünlerinin yanı sıra güneş koruyucu ürünler de yer almaktadır. Markanın ürünleri, özel formüllere dayandırılarak uzman kişiler tarafından üretilmektedir.

Uriage Türkiye pazarında da kendisine sağlam yer ednmiş markalardan biridir. Markanın en sevilen ürünlerine sitemizden de ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Bu sayede online eczanemizin güvencesi altında yüzder yüz orijinal ve uygun fiyatlı cilt bakım ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Uriage Ürün Çeşitliliği

Uriage kullanıcı yorumları arasında olumlu yorumlar olup markanın kalitesini gözler önüne sermektedir. Markanın ürünleri de farklı kriterlerde olup hem yüz hem de vücut bakımı açısından oldukça etkili ürünlerdir. Marka, başta cilt bakım ürünleri olmak üzere termal gücünden yararlanarak pek çok etkili ürüne imza atmayı başarmıştır.

Markanın Fransa Alpleri’nden gelen koruyucu formülleri ile cildinize ışıltı katabilir ve daha sağlıklı bir cilt yapısına da sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Uriage tarafından özel olarak üretilen güneş koruyucusu ürünler sayesinde de cildinizin dış etkilere karşı daha fazla dayanıklı olmasını da sağlayabilirsiniz.

Marka bünyesinde özel olarak üretilen ve piyasada kendine yer bulan ürünlerden size en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Markanın en sevilen ve ülkemizde satışa sunulan ürünleri için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Online eczanemiz bünyesinde satışa sunulan ürünlerin tamamı yüzde yüz orijinal ürünler olup gerekli yerlerden de onay almıştır.

Sitemizden sipariş vererek aynı zamanda hızlı kargolama ve size özel çeşitli fiyat fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Bunun için de markanın en sevilen ürünlerinin yer aldığı ilgili marka kategorisini hemen ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede güvenilir alışverişin de tadını çıkartmış olursunuz.

1- Uriage Yüz Bakım Ürünleri Serisi

Uriage nemlendirici ve cilt temizleyici ürünlerinin de yer aldığı bu seri, markanın en popüler ürünlerine ev sahipliği yapmaktadır. Söz konusu cilt bakım ürünlerinin tamamı da farklı cilt tipleri için özel formüller ile üretilip piyasaya sürülmüştür. Yağlı ciltler için etkili çözümlere arayanların da bu kategorideki ürünlere göz atmaları tavsiye edilir.

Marka tarafından üretilen cilt bakım ürünleri, yağlı, karma ve kuru ciltlere yönelik farklı ve etkili ürünler içermektedir. Kategori içerisinde yer alan tüm bakım ürünleri de markanın özgün kalitesi ve sağlıklı formülleri ile üretilerek piyasaya sürülmektedir.

Uriage, cildin onarımını kolaylaştıran çeşitli ürünleri ile müşterilerine hizmet sunan bir markadır. Aydınlatıcı ve onarıcı etkiye sahip ürünler, ciltte meydana gelen izleri ve renk farklılıklarını da kolayca kapatabilmektedir. Markanın cilt temizleyici ve nemlendirici ürünlerinden siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

Sitemizde yer alan Uriage kategorisini ziyaret ederek cilt bakım ürünlerine göz atabilirsiniz. Bakım ürünlerini anında sipariş ederek de size özel çeşitli fiyat ve hızlı kargolama fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

2- Uriage Vücut Bakım Ürünleri Serisi

Uriage Termal Su ürününün de içinde yer aldığı bu seride vücut bakımına yardımcı olan pek çok etkili ürün yer almaktadır. Markanın imza ürünlerinden olan termal su, Fransa’da yer alan özel bir bölgeden doğal olarak elde edilmektedir. Pek çok kusura iyi gelen bu ürün, aynı zamanda daha iyi bir cilde sahip olmanıza da önemli ölçüde yardımcı olmaktadır.

Termal su, tahriş olmuş cilt dokusunu kısa sürede iyileştirerek daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt sunar. Egzama ve kızarıklık gibi istenmeyen durumlar için de markanın özel üretimi olan termal suyun kullanılması tavsiye edilmektedir. 

Doğal bir nemlendirici ürün olarak da kabul edilen termal su, cilt kuruluğuna ve güneş kızarıklarına da iyi gelmektedir. Ürünü aynı zamanda güneş sonrasında ya da epilasyondan hemen sonra da kullanabilirsiniz.

3- Uriage Güneş Koruyucu Ürünleri

Uriage güneş kremi, SPF oranı yüksek olan pek çok ürünü içerisinde barındıran bir seridir. Güneşin zararlı etkilerinden sizi koruyan bu ürünler, güneş öncesi, sonrası ve bronzlaştırıcı ürünler olarak farklı gruplara da ayrılmaktadır.

Siz de Uriage tarafından üretilen güneş koruyucusu ürünleri satın almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizdeki ilgili marka kategorisinden güneş koruyucu ürünlerden size en uygun olanları hemen sipariş edebilirsiniz.