Gösterilen sonuç sayısı: 17

Tab İlaç, 2011 yılında başlattığı faaliyetlerine 2015 yılından itibaren geniş çaplı ürün yelpazesi ile devam etmiştir. Firma, tamamı Sağlık Bakanlığı tarafından onay verilmiş olan ürünlerini aktif bir şekilde piyasaya sunmaktadır. Gıda takviyesi alanında Türkiye menşeili olan firmanın ürünleri de özel formüllere dayandırılarak üretilmektedir.

Tab İlaç, sitemizde de en sevilen ürünleri ile yer alan popüler markalar arasındadır. Siz de markanın en sevilen besin takviyesi ürünlerine sitemizdeki ilgili marka kategorisinden hemen ulaşabilirsiniz. Markanın tüm takviye ürünlerini de size özek hızlı kargolama fırsatları ile satın alabilirsiniz.

Tab İlaç Ürün Çeşitliliği

Tab İlaç ürünleri arasında vitamin, mineral ve Omega 3 takviyeleri ilk sıralarda yer almaktadır. Firma, aynı zamanda çeşitli bitkisel içerikleri gıda takviyeleri ile de ön plana çıkan bir firma olmuştur. Firma bünyesinde üretilen besin takviyeleri de insan vücudunun en fazla ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerden oluşmaktadır.

Firma, piyasaya sürdüğü tüm gıda takviyesi ürünlerinde her zaman özel formüller kullanarak hizmet vermektedir. Her biri laboratuvar ortamında üretilen gıda takviyesi ürünlerin arkasında bu konuda uzman kişiler yer almaktadır. Bu da zaten firmanın 2011 yılından günümüze dek uzanan başarısının önemli bir göstergesi olarak kabul edilir.

Siz de markanın en sevilen besin takviyesi ürünlerine ulaşmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde besin takviyesi üreticisi olan pek çok markanın en sevilen popüler ürünlerini de bulabilirsiniz. Tab İlaç bünyesinde üretilip piyasaya sürülen pek çok basin takviyesi de sitemizde size özel fırsatlar ile satışa sunulmaktadır.

1- Tab İlaç Vitamin ve Mineral Takviyesi Serisi

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden olan Osende Demir C, sitemizdeki ilgili marka kategorisinde yer almaktadır. Demir ve C vitamini içeren bu takviye ürün, günlük demir ve C vitamini ihtiyacınızı önemli ölçüde karşılamaktadır. Markanın bir diğer popüler ürünü olan Vitamin D3 takviyesi de yine aynı klasmanda yer alan etkili bir takviyedir.

Tab İlaç, vitamin ve mineral takviyeleri ile pek çok rakibini geride bırakan kaliteli işler ortaya koymaya devam etmektedir. Marka, Magnimore Plus ürünü ile magnezyum ihtiyacını da önemli ölçüde karşılamaktadır. Günlük olarak alınan bu gıda takviyeleri sayesinde vitamin ve mineral eksikliğinizi gidermeniz söz konusu olacaktır.

Yukarıda bahsi geçen ürünlerin haricinde markanın B12 vitamin takviyesi ve çinko içeren ürünleri de en çok satılan popüler ürünler arasında yer almaktadır. Siz de sitemizdeki marka kategorisinden en çok ihtiyaç duyduğunuz vitamin ve mineral takviyelerini sipariş edebilirsiniz.

Sitemizde bulunan tüm gıda takviyesi ürünlerini de hem hızlı kargolama hem de size özel fiyat fırsatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Bu sayede aynı zamanda hızlı ve güvenilir alışverişin de tadını çıkartmış olursunuz.

2- Tab İlaç Omega 3 Takviyesi Serisi

Omepa 1500, markanın satışa sunduğu en çok sevilen Omega 3 takviyesi ürünlerinin başında gelmektedir. Balık yağı içeren bu besin takviyesi de her gün 1 ya da 2 defaya mahsus olmak üzere alınabilir. Bu gıda takviyesi ürün sayesinde günlük ihtiyacını olan Omega 3 oranını da almanız hedeflenmiştir.

Marka, Krilom Ultra Krill Oil ürünü ile de ultra krill yağı içeren bir gıda takviyesine sahiptir. Omega 3, krill yağı ve fosfolipid içeren bu ürün, Tab İlaç bünyesinde piyasaya sürülen en sevilen ürünlerden biridir.

Tab İlaç, Omega 3 desteği sağlayan ürünleri ile pek çok gıda takviyesi markasını da geride bırakmayı başarmış bir firmadır. Omepa DK2 ürünüyle de ön plana çıkan marka, hem Omega 3 hem de D ve K vitamini içeren bu ürünü ile popüler bir marka haline gelmeyi başarmıştır.

3- Tab İlaç Bitkisel Takviyeler Serisi

Tab İlaç tarafından piyasaya sürülen bir başka gıda takviyesi ürünler de bitkisel içerikli ürünlerdir. Çörek otu yağı, zerdeçal ve yaban mersini gibi içeriklere sahip olan bu ürünler ile çeşitli hastalıklara geçit vermemeniz mümkündür.

Markanın bütün bitkisel içerikli gıda takviyelerine de yine sitemizden anında ulaşabilirsiniz. Size özel fırsatlar ile satışa sunulan bu gıda takviyesi ürünleri gönül rahatlığı ile sipariş edebilir ve doktorunuzun tavsiyesi üzerine de kullanmaya başlayabilirsiniz.