Tek bir sonuç gösteriliyor

Supradyn, uzun yıllardır Türkiye’de de tercih edilen popüler bir vitamin ve mineral takviyesidir. Bayer İlaç firması altında üretilen bu markanın günlük enerji ihtiyacını karşılayan bir ürün ailesi bulunur. Supradyn Türkiye pazarında aktif olarak yer alan ve takviye ürünleri ile her zaman ön planda olan bir marka olmuştur.

Siz de markanın tüm vitamin ve mineral takviyesi ürünlerine ulaşmak istiyorsanız sitemizdeki marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Üstelik sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde de size özel çeşitli fırsatlardan faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.

Supradyn Ürün Çeşitliliği

Supradyn faydaları, aslında bu markanın üretimi olan ürünlerin içeriklerine göz atıldığında da anlaşılabilir. Ürünlerin tamamı B grubu vitaminlerini içerdiği gibi buna ek olarak bazı mineralleri de barındırmaktadır. Markanın gıda takviyesi işlevi gören ürünlerinde C vitamini, bakır, iyot, kalsiyum ve demir gibi mineraller de bulunmaktadır.

Tüm bu vitamin ve mineraller de markanın ürünlerini güçlü kılan en önemli etkenlerdir. Bununla birlikte Supradyn fiyat ortalaması bakımından da pek çok markaya göre ideal bir orana sahiptir. Uygun fiyatlı olan bu vitamin ve mineral takviyesi, aynı zamanda güvenilir ve kalitelidir.

Bünyesinde yer alan vitamin ve mineral takviyeleri vasıtası ile markanın ürünleri günlük enerjiyi sabit tutma özelliğine de sahiptir. Bununla birlikte markanın ürünlerinin kronik yorgunluğu azaltan özellikleri de bulunmaktadır. Gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız tüm enerji ihtiyacını markanın piyasaya sürdüğü ürünler aracılığı ile tamamlayabilirsiniz.

1- Supradyn Energy Serisi

Supradyn Energy Focus ile direkt olarak 12 vitamin ve 9 minerali almış olursunuz. Günlük enerji ihtiyacınızı maksimum seviyeye çeken bu gıda takviyesi aynı zamanda kronik yorgunluk hissini de en aza indirmektedir. Çalışırken odaklanmada zorluk çekenler için de bu serinin ürünleri tavsiye edilmektedir.

Her gün tok karnına alınması gereken bu ürünlerde ginseng ve polifenol da yer almaktadır. Supradyn Energy Fast Action ise 13 vitamin ve 9 minerali bir arada sunan bir gıda takviyesidir. Fast Action içerisinde aynı zamanda koenzim Q10 da yer almaktadır.

Özellikle de yoğun bir iş temposuna sahipseniz markanın Energy Serisi ile gün içerisinde daha az yorgun hissedebilirsiniz. Günün yoğun temposuna ayak uydurmanızı sağlayan bu gıda takviyeleri, enerjinizi üst seviyede tutarken odak sorunlarınızı da kökten çözecektir. Bu sayede günü daha verimli geçirme şansınız da olacaktır.

Markanın bu çok sevilen serisindeki ürünleri satın almak için de sitemizde yer alan marka kategorisine göz atabilirsiniz. Enerji seviyenizi yüksek tutmak adına serideki ürünlerden size en uygun olanı da anında sipariş verebilirsiniz. Sitemizin müşterilerine özel olarak sunduğu hızlı kargolama fırsatından da bu sayede faydalanmış olursunuz. Satın aldığınız ürün de en kısa sürede adresinize doğru yola çıkacaktır.

2- Supradyn Kapsül ve Efervesan Tablet Serisi

Supradyn bünyesinde üretilen ve piyasaya sürülen bir diğer seri de vitamin ve mineral desteği sağlayan kapsüllerdir. 13 vitamin ve 9 minerali bir arada barındıran bu kapsüller sayesinde enerji seviyeniz önemli ölçüde yüksek tutulacaktır. Markanın güvencesi altında özel olarak üretilen bu ürünler, en sık tercih edilen popüler vitamin ve mineral takviyeleridir.

Kapsül ve tablet serisinde B grubu vitaminlerinin tamamı yer almaktadır. Aynı zamanda C vitamini, demir ve magnezyum gibi minerallere de yine bu ürünlerde rastlanılabilir. K vitamini, folik asit, E vitamini ve D vitamini bakımından da zengin olan bu ürünlerin her gün 1 defaya mahsus olmak üzere alınması tavsiye edilmektedir.

Markanın piyasaya sürdüğü bir diğer vitamin ve mineral takviyesi de efervesan tabletlerdir. Bu tabletlerin içerisinde de 13 vitamin ve artı 9 adet mineral yer alır. Aynı zamanda efervesan tabletlerde koenzim Q10 da yer almaktadır. Efervesan tabletlerin de her gün 1 defaya mahsus olmak üzere alınması tavsiye edilir. Bir bardak su içine eritilen tabletlerin tok karnına tüketilmesi daha faydalı olacaktır.

Markanın özenle üretip piyasaya sürdüğü efervesan tabletler de sevilen popüler ürünler arasında yer alır. Siz de Supradyn tarafından üretilen bu vitamin ve mineral takviyelerini sitemizden hemen sipariş edebilirsiniz. Bu sayede Türkiye’de de en sık tercih edilen markanın kaliteli ürünlerine kısa sürede ulaşmış olursunuz.