Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Strepsil Herbal, yıllardır boğaz pastili ürünleri ile hem ülkemizde hem de dünyada sevilen bir marka haline gelmiştir. Marka, bitkisel içeriklere sahip olan boğaz pastilleri ile soğuk algınlığı ve grip gibi rahatsızlıkların başlıca semptomlarını yok edebilmektedir. Özellikle de kış mevsiminde oldukça etkili olan pastillerin çeşitli vitamin ve bitki özlü içerikleri bulunmaktadır.

Strepsil Herbal, iki farklı seriden oluşan boğaz pastili ürünlerinde boğaz ağrısını kısa sürede dindirmeyi hedefler. Boğaz ağrısının neden olduğu kuru öksürük gibi durumlar da yine düzenli olarak alınan pastiller ile kesilecektir. Markanın tüm pastil çeşitlerine online eczanemiz üzerinden ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Strepsil Herbal Ürün Çeşitliliği

Strepsils Herbal, C vitamini destekli ve bitki özlü ürünleri ile pastil konusunda önemli yerde bulunan bir markadır. Marka, ülkemizde de uzun yıllardır aralıksız olarak kaliteli boğaz pastili üretimi ile ön planda olan bir marka olmuştur. Markanın üretmiş olduğu pastillerin tamamı da bitkisel özlü olup bilim ve doğayı iç içe alarak fayda sağlamayı hedeflemiştir.

Marka, kuru öksürük ve boğaz ağrısı gibi semptomlar ile savaşmak adına bu tip durumlarda iyi geldiği kanıtlanan bitkileri tercih etmiştir. Strepsil Herbal tarafından üretilen boğaz pastilleri soğuk algınlığı ve grip ile savaşabilen pek çok bitkisel formülü içine almaktadır.

Her gün düzenli olarak alınabilen pastilleri günde birkaç defaya mahsus olmak üzere de kullanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her zaman alacağınız pastilleri 11 yaşından büyük olan çocuklar için de tercih edebilirsiniz. Boğaz pastillerini günde 2 ila 4 tablet arasında alabilir fakat pastilleri kullanmadan önce de uzman hekiminize danışabilirsiniz.

Strepsil Herbal, en kısa sürede tüm soğuk algınlığı ve grip gibi mevsimsel hastalıkların tatsız semptomlarını ortadan kaldırabilecektir. İnatçı öksürük ve boğaz ağrısı gibi durumlara markanın piyasada yer alan pastilleri ile son vermeniz mümkündür. Markanın tüm boğaz pastillerini de online eczanemizden sipariş ederek kısa sürede adresinizde bulabilirsiniz. Üstelik online eczanemizde yer alan ve müşterilerimize özel olarak sunulan çeşitli fırsatlardan da bu sayede faydalanmış olursunuz.

1- Strepsil Herbal +C Vitamini Serisi

Strepsils Herbal, +C vitamini serisi ile farklı bitkisel tatları sizlere sunuyor. C vitamini takviyesi bulunan bu seride hem kara mürver hem de propolisli seçenekler yer alıyor. Soğuk algınlığ ve grip gibi rahatsızlıklara bağışıklık güçlendiren etki ile destek veren serideki pastiller lezzetleri ile de ön plana çıkıyor. Markanın yeni piyasaya sürmüş olduğu Strepsil Herbal Propolis ile bağışıklığınızı önemli ölçüde güçlendirebilirsiniz.

Propolis içeren boğaz pastili, uzun yıllardan beri tercih edilen propolisi bilim ile harmanlayarak sizlere sunmaktadır. Boğaz pastili ile sınırlı kalmayan bu üründe aynı zamanda antioksidan etkiye sahip olan özel formüller de yer alır. Bu sayede soğuk algınlığı tedavinizin de en iyi şekilde yapılması hedeflenmiş olacaktır.

Strepsil Herbal, aynı şekilde + C vitamini kara mürver ürününde de benzer özelliklere sahiptir. Kara mürverin vitamin ve mineral bakımından zengin olması boğaz pastilinin önemli etkilerini arttırmıştır. Aynı şekilde bağışıklığı da güçlü ve etkili tutan bu formül, grip ve nezle gibi hastalıklarda en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır.

2- Strepsil Herbal Bitkisel İçerikli Pastil Serisi

Strepsil pastil çeşitleri arasında bitki özlerini barındıran serinin de etkisi oldukça fazladır. Markanın ekinezyalı boğaz pastilleri, ekinezya, propolis ve çinko içermesi ile ön plana çıkmaktadır. Bağışıklığı da güçlendirebilen bu pastiller boğaz ağrısı ve kuru öksürük gibi durumlar ile yakından ilgilenmektedir.

Strepsil Herbal, aynı zamanda zencefil içerikli boğaz pastili ile de tercih edilen bir marka olmuştur. Zencefil, adaçayı ve kekik içeren bu formülde boğaz ağrılarının en kısa sürede son bulması hedeflenmiştir. Zencefilin soğuk algınlığı ve grip için olan etkileri de hali hazırda kanıtlanmış olduğundan bu tip mevsimsel rahatsızlıklarda siz de zencefilli boğaz pastillerini tercih edebilirsiniz.

Strepsil Herbal, aynı şekilde ıhlamur, papatya ve meyan kökü içeren boğaz pastili formülüne de sahiptir. Tüm bu formüller de yine boğaz ağrılarına ve kuru öksürük gibi durumlara tedavi niteliği taşır. Elbette bu ürünleri kullanmadan önce alanında uzman hekiminiz ile görüşmeli ve boğaz pastillerini size verilen ilaçların yanında takviye niteliğinde kullanmalısınız.