123 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Solgar, 1947 yılından beridir dünyada 1998 yılından itibaren de ülkemizde hizmet ağını genişletmiş bir markadır. Solgar Türkiye de bu bağlamda markanın en sevilen vitamin ve mineral takviyesi ürünlerini ülkemize getirmiştir. Markanın bünyesinde ise yaklaşık olarak 500 kadar gıda takviyesi bulunur. Bu da markanın bu alanda dünya devi olduğunun da önemli bir göstergesidir.

Markanın en sevilen ve popüler hale gelmiş olan gıda takviyesi ürünlerine de yine sitemizden ulaşabilirsiniz. İlgili marka kategorisini ziyaret ederek size özel çeşitli fırsatlardan da faydalanabilirsiniz. Üstelik sitemizin sunduğu hızlı kargolama sisteminden de bu sayede yararlanabilirsiniz.

Solgar Ürün Çeşitliliği

Solgar yorum kategorisini ziyaret ettiyseniz firmanın ürünlerinin ne denli faydalı olduğunu görebilirsiniz. Markanın bünyesinde üretilen ve piyasaya sürülen gıda takviyeleri her daim en fazla tercih edilen ürünler olmuştur. Bu konuda dünya markası haline gelen Solgar, başarısını da özel olarak üretilen formüllerine borçludur.

Söz konusu besin takviyesi ürünleri olduğundan akla gelen markanın da bünyesinde 500’ü aşkın takviye ürün çeşidi yer alır. Bu ürün çeşitliliğinde de çeşitli temel vitaminler ve mineraller içeren ürünler yer alır.

Marka, aynı zamanda bitkisel gıda takviyeleri ve probiyotik ve yağ asitleri bakımından da zengin bir yelpazeye sahiptir. Markanın bünyesinde üretilip piyasaya sürülen ve en çok sevilen ürünleri de sitemizden bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu yazımızda 500 takviye gıda arasından en çok tercih edilenler hakkında da fikirleri bulabilirsiniz.

1- Solgar Vitamin ve Mineral Takviyeleri

Bu kategoride Solgar ester-c başta olmak üzere markanın en sevilen vitamin ve mineral takviyeleri yer almaktadır. Marka, başta C vitamini olmak üzere D vitamini, D3, E vitamini ve K2 vitamini içeren ürünleri ile bilinmektedir. Marka tarafından piyasaya sürülen bu vitamin takviyeleri de günlük kullanıma uygun olan etkili ürünlerdir.

Solgar multivitamin takviyesi işlevi gören ürünler de her daim markanın ön plana çıkan ürünleri olmuştur. Kadınlar ve erkekler için özel olarak üretilen multivitamin takviyelerinin yanında aynı zamanda 50 yaş üzeri için de multivitamin takviyeleri yer almaktadır.

Markanın bir diğer öne çıkan serisi de hiç şüphesiz ki mineral takviyesi serisidir. Magnezyum, demir, çinko ve selenyum içeren bu serideki mineraller sayesinde günlük mineral ihtiyacınızı da tam anlamıyla karşılamış olacaksınız. Markanın piyasaya sürdüğü tüm vitamin, multivitamin ve mineral serileri için de sitemizde yer alan ilgili marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

2- Solgar Probiyotik Serisi

Markanın ön plana çıkan en popüler gıda takviyelerinden biri de probiyotik serisidir. Markanın özel formüllere dayandırarak sunduğu bu seride de toplamda 4 farklı ürün yer almaktadır. Probiyotik serisi sayesinde insan vücuduna faydalı olan bakterilerden yararlanabilirsiniz.

Üstelik probiyotik takviyesi alarak bağışıklık sisteminizi de her daim güçlü tutmanız mümkün olacaktır. Seride yer alan takviye ürünlerden dilediğinizi seçerek sitemizden anında sipariş verebilirsiniz. Bu sayede site müşterilerimize özel olarak sunduğumuz fiyat fırsatlardan da faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizin hızlı kargolama özelliği sayesinde satın aldığınız ürüne de en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

3- Solgar Esansiyel Yağ Asitleri Serisi

Solgar tarafından piyasaya sürülen bir diğer popüler takviye serisi de yağ asitleri serisidir. Bu seri kapsamında en dikkat çeken ürünler arasında Tonalin CLA, Cod Liver Oil, Evening Primrose ve Flaxseed Oil ürünleri yer almaktadır. Esansiyel yağ asitleri de tıpkı vitamin ve mineraller gibi insan vücudunun ihtiyaç duyduğu takviyeler arasında yer almaktadır. Bunun için de markanın bünyesinde yer alan yağ asitleri takviyelerinden faydalanmanız tavsiye edilir.

Markanın özel olarak üretip piyasaya sürdüğü yağ asitleri arasında elbette fish oil ve Omega 3 ürünleri de yer almaktadır. Marka, özellikle de Omega 3 serisi ile ön plana çıkmakta ve bu seride farklı ürünleri de bir arada bulundurmaktadır. Solgar fish oil takviyesi de yağ asitleri serisinin önemli ürünlerinden biridir.

Siz de esansiyel yağ asitleri başta olmak üzere markanın tüm ürünlerine ulaşmak adına sitemizdeki ilgili marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede site müşterilerimize özel çeşitli fiyat ya da ürün kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde dilerseniz de size özel hızlı kargolama seçenekleri sayesinde ürünlerinize bir an önce kavuşabilirsiniz.