Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

septisil

Septisil, uzun yıllardan beri soğuk algınlığı ve grip gibi rahatsızlıklara etkili olan bir pastil markasıdır. Daha çok boğaz ağrılarını rahatlatmada kullanılan pastiller, soğuk algınlığı semptomlarını da önemli ölçüde yok edebilmektedir. Eczanelerde satışa sunulan pastilleri siz de tercih edebilirsiniz. Boğaz ağrısı için etkili olan pastiller, günlük olarak kullanıma da oldukça uygundur.

Septisil, Türkiye menşeili bir marka olup pastil alanında önemli adımlar atan bir marka olmuştur. Bitkisel özlü boğaz pastilleri ile hem gribin hem de soğuk algınlığından kaynaklı pek çok rahatsızlığın semptomlarını azaltabilirsiniz. Markanın bütün pastil ürünlerine de online eczanemizden ulaşabilirsiniz. Online eczanemizde yer alan pastilleri size özel uygun fiyat garantisi ile de satın alabilirsiniz.

Septisil Ürün Çeşitliliği

Septisil markası altında üretilen pastiller, soğuk algınlığı başta olmak üzere grip gibi hastalıkların da semptomlarını azaltmaktadır. Günlük olarak alınabilen pastillerin doğal ve bitkisel olduğunu da mutlaka bilmek gerekmektedir. Pastiller sayesinde boğaz ağrısı gibi istenmeyen durumların da önüne geçilmesi mümkündür. Pastil kullanımını da uzman hekiminizin tavsiye ettiği şekilde günde birkaç defaya mahsus olmak üzere yapabilirsiniz.

Septisil, pastil konusunda ülkemizle de sınırlı kalmayıp dünyanın pek çok noktasına ulaşmayı başaran bir marka olmuştur. Marka, tat bakımından da rahatsız etmeyen pastilleri ile çeşitli semptomları anında kesmektedir. Siz de pastil kullanırken mutlaka uzman hekiminiz ile görüşerek hareket etmeyi tercih etmelisiniz. Hekiminizin de verdiği tavsiyeler doğrultusunda günde birkaç defa pastil kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Septisil fiyat olarak da pek çok pastile göre uygun fiyat politikasına sahiptir. Hem kalite hem de fiyat anlamında tatmin edici olan marka, farklı bitkisel özlere sahip ürünleri ile de ilgi görmektedir. Üstelik markanın bütün pastil ürünlerine online eczanemiz aracılığı ile ulaşmanız da mümkündür.

Online eczanemiz aracılığı ile satın alacağınız tüm marka ürünlerinde de size özel olarak sunulan fiyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Online eczanemiz de uygun fiyat politikası ile pek çok marka ürününü satışa sunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra sitemizden yapılan alışverişlerin tamamında hızlı kargolama fırsatları da yer almaktadır. Septisil markasının ürünlerini de anında sipariş ederek kısa sürede adresinizde bulabilirsiniz.

1- Septisil Karadut Pastil

Septisil pastil seçenekleri arasında karadut ile lezzetlendirilmiş ürün özellikle ön plana çıkmaktadır. Karadut özlerinin yer aldığı pastiller rahatsız etmeyen lezzetli tadıyla çok sevilmektedir. Bir kutu içerisinde 16 pastilin yer aldığı bu ürünlerde soğuk algınlığı semptomlarını azaltan etkiler bulunmaktadır.

Septisil, karadut ile lezzetlendirilmiş ve bitkisel açıdan organik olma özelliklerine sahip olan bir pastildir. Günde en fazla 12 defa alınması gereken pastiller, 6 yaştan daha büyük çocuklar için de kullanılabilir. 6 yaşından daha küçük olan çocuklarda markanın ürünlerinin kullanılması uygun değildir. Günlük doz alırken de mutlaka uzman hekime danışılarak hareket edilmesi tavsiye edilir.

Septisil, 6 ila 12 tablet arasında alındığı gibi bazı kronik rahatsızlıklar durumunda da dikkatli kullanılmalıdır. Bu yüzden özellikle de şeker hastalarının pastil kullanırken uzman hekimleri ile görüşmüş olmaları beklenir. Siz de karadut özlü pastilleri dilediğiniz her zaman online eczanemiz vasıtası ile sipariş verebilirsiniz.

2- Septisil Bal ve Limon Özlü Pastiller

Septisil bal limon özlü pastiller de boğaz ağrısı başta olmak üzere grip ya da soğuk algınlığının semptomlarını ortadan kaldırmaktadır. Antiseptik özelliğe sahip olan pastiller bal ve limon özleri sayesinde de kolay tüketilebilmektedir. Tıpkı karadut özlü pastillerde olduğu gibi bal ve limon özlü pastillerde de dikkatli kullanım oldukça önemlidir.

Septisil bünyesinde üretilip satışa sunulan pastiller, boğaz ağrılarını dindirmede önemli etkilere sahiptir. Markanın özenle ürettiği bal ve limon özlü pastillerde de bitkisel içerikler ön plana çıkmaktadır. Siz de bitki özlü ve kullanımı rahat olan bu pastilleri yüne günde 6 ila 12 defa olmak üzere alabilirsiniz.

Septisil çatısı altında piyasaya sürülen limon ve bal içerikli pastilleri de 6 yaşından büyük bireyler için kullanabilirsiniz. Pastilleri kullanmadan önce de kronik bir rahatsızlığınız olup olmadığını bildirmeniz faydalı olacaktır. Bal ve limon özlü pastiller için de sitemizde yer alan marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede size özel fırsatlardan faydalanmış olursunuz.