Gösterilen sonuç sayısı: 10

Scholl, tarihi ortalama 100 yıl öncesine dayanan ve ayak bakım konusunda dünyada ilk sıralarda yer alan bir markadır. Marka, ayak sağlığının korunması yönünde 100 yılı aşkın bir süredir çeşitli üretimler yapmaya devam etmektedir. Markanın ayak sağlığı konusunda piyasaya sürdüğü ürünler arasında ortopedik destek sağlayan tabanlar ve çeşitli bakım ürünleri de yer almaktadır.

Scholl, ayağın kimyasını en iyi şekilde çözerek her ayak ve taban tipine uygun ürünler piyasaya sürmektedir. Bu sayede günlük hayatta sizi rahat tutacak ve ayaklarınıza bakım yapacak ürünleri kullanarak sağlıklı olmanız amaçlanır. Marka, en sevilen ürünleri ile online eczanemizde de yer almaktadır. Markanın sevilen ürünlerini satın almak için siz de sitemizi hemen ziyaret edebilirsiniz.

Scholl Ürün Çeşitliliği

Scholl Türkiye şubesi de tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir pazara sahip olabilmeyi başarmıştır. Dünyanın en gelişmiş ayak bakım ürünlerini üreten marka, bu başarısını geliştirmiş olduğu özel formüllere borçludur. Markanın ayak bakım ürünleri arasında losyonlar, kremler ve çeşitli iyi hissettiren taban ve törpü gibi ürünler yer alır.

Daha sağlıklı ayaklara sahip olmak demek yaşam kalitenizin de önemli ölçüde artması anlamına gelmektedir. Bu yüzden Scholl, daha sağlıklı ayaklar için her zaman gelişmiş formüller üretmekte ve piyasada da en iyiler arasında kalmayı başarmaktadır. Marka, hem çeşitli dermokozmetik ürünleri hem de ayak rahatlığını sağlayan ürünleri ile ülkemizde de ilgi görmeye devam etmektedir.

Scholl, nasır, ayak mantarı, sertleşme ve çeşitli ayak sorunların ile en iyi şekilde baş etmeyi kendisine misyon edinmiştir. Bu da markanın ürün çeşitliliğine yansıyarak pek çok soruna yönelik ürünlerin piyasaya sürülmesine olanak sağlamıştır. Markanın ayak bakım ürünleri de düzenli kullanımdan sonra en kısa sürede etki eden kaliteli ve güvenilir ürünlerdir.

Scholl, ayak sağlığını sorunlar gelişmeden de koruyarak ilerde karşılaşılması muhtemel problemleri erkenden önlemektedir. Ayak kokusu gibi sorunlar ile de mücadele eden marka, bunun için de bazı özel ürünler üretmeyi başarmıştır. Siz de markanın en popüler ürünlerini online eczanemiz vasıtası ile satın alabilirsiniz. Bu sayede size özel olarak hazırlamış olduğumuz çeşitli fırsatlardan da yararlanmış olursunuz. Online eczanemiz, hem uygun fiyat hem de hızlı kargolama garantisi sunarak size en iyi hizmeti sağlamaktadır.

1- Scholl Ayak Kokusu Giderici Ürünler

Scholl bünyesinde özel olarak üretilen ayak kokusu giderici ürünleri eminiz ki siz de çok seveceksiniz. Markanın özenle hazırladığı bu ürünler hem ayak kokusunu hem de kokuya sebebiyet veren faktörleri başarılı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Terleme gibi durumlarda görülen ayak kokusu problemleri, markanın ürünleri sayesinde tamamen ortadan kaldırılacaktır.

Marka, hem ayak hem de ayakkabı için özel olarak ürettiği sprey koku gidericileri satışa sunmaktadır. En kısa sürede etki gösteren bu koku giderici ürünleri siz de zor durumlarda tercih edebilirsiniz.

2- Scholl Ayak Bakım Ürünleri Serisi

Scholl tabanlık ve ayak bakım ürünleri, pek çok sorun ile baş etme garantisi sunan kapsamlı bir bakım serisidir. Scholl ayak törpüsü çeşitleri ile topuk çatlaklarına da en kısa sürede veda edebileceksiniz. Aynı şekilde su toplaması ve çeşitli deformeler ile ilgili formüller sayesinde de daha sağlıklı ayaklara sahip olmanız mümkün olacaktır.

Scholl, ayak bakım ürünleri sayesinde yürüyüşleri daha keyifli hale getirebilen bir marka olmuştur. Markanın ürünleri arasında ön plana çıkan nasır ürünleri, şimdiye dek nasırdan dolayı çektiğiniz acıları kökten çözme garantisi vermektedir. Markanın nasır sökücü kalem, plaster ve ped ürünleri, nasırın en sancısız şekilde iyileşmesini sağlamaktadır. Bu sayede çok fazla acı çekmeden daha sağlıklı ayaklara sahip olmanız da garanti edilir.

Scholl tarafından üretilen ve popüler hale gelen bir diğer ürün de tırnak bakım setleridir. Ayak tırnaklarında meydana gelen çeşitli problemler, bu set sayesinde tamamen ortadan kalkacaktır.

Marka, ayak derisinde görülen sertleşme, tırnak mantarı ve topuk çatlakları gibi çeşitli ayak sorunları ile yakından ilgilenmektedir. Markanın pek çok ayak bakımı ve sağlığı ürününü online eczanemizden hemen satın almanız da mümkündür. Böylelikle size özel olarak oluşturulan hızlı kargolama ve uygun fiyat garantisi gibi imkanlardan da faydalanabilirsiniz.