Gösterilen sonuç sayısı: 8

Pharmaton, uzun zamandır ülkemizde de satışa sunulan popüler bir gıda takviyesidir. Markanın üretip satışa sunduğu gıda takviyeleri de toplamda 100 ülkede rağbet görmeye devam etmektedir. Pharmaton Türkiye pazarında yer alarak kısa sürede en sevilen vitamin ve mineral takviyelerinden biri olmayı da başarmıştır.

Markanın vitamin, mineral ve ginseng içeren takviye ürünleri de cinsiyete ve yaşa göre farklı şekillerde sınıflandırılmıştır. Siz de markanın piyasaya sürdüğü ve ülkemizde de satışa sunulan tüm ürünleri için sitemizdeki ilgili marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede sitemizin size özel olarak sunacağı çeşitli kampanyalardan da faydalanmış olursunuz.

Pharmaton Ürün Çeşitliliği

Pharmaton yorumları, aslında bu markanın ne denli iyi ürünler ürettiğinin de bir göstergesidir. Pharmaton faydaları arasında günlük yorgunluğun azaltılması, enerjinin depolanması ve bağışıklığın güçlendirilmesi yer almaktadır. Bu da bu ürünlerin neden bu kadar popüler olduğunun da önemli bir göstergesidir.

Günlük vitamin ve mineral ihtiyacının önemli ölçüde karşılanması için markanın ürünlerinden faydalanılabilir. Marka da bu alanda hem yaşa hem de cinsiyete uygun şekilde farklı ürünler üretmeyi tercih etmiştir.

Pharmaton fiyat açısından da pek çok gıda takviyesi markasını geride bırakarak kalitenin uygun fiyata satın alınmasını amaçlar. Bu sayede siz de sitemizden alışveriş yaparak gıda takviyenizi uygun fiyatlara satın almış olabilirsiniz. Üstelik sitemizin müşterilerine özel olarak sunduğu çeşitli kampanyalardan da bu sayede faydalanabilirsiniz.

1- Pharmaton Vitality Kapsül ve Efervesan

Markanın belki de en fazla dikkat çeken popüler ürününün başında vitality kapsül ya da efervesan serisi gelmektedir. İçeriğinde 11 vitamin ve 6 mineral bulunan bu goda takviyesinde aynı zamanda Ginseng G115 de yer almaktadır. Tüm bu içerikler de her gün düzenli olarak alınan vitality ürününü özel kılmaktadır.

Pharmaton, vitality ile ün yapan bir marka olarak ülkemizde de bu şekilde bilinmektedir. Bu gıda takviyesi, günlük enerjinin korunmasında ve bağışıklığın da önemli ölçüde güçlendirilmesinde rol oynamaktadır. Bu takviye ürünler ile kronik yorgunluklara veda edebilir ve daha enerjik bir vücuda sahip olabilirsiniz. Günlük hayatın ritmini yakalamak adına markanın sunduğu bu seriye mutlaka göz atmalısınız.

Markanın vitality ürünlerini satın almak için de sitemizde yer alan özel marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Sitemizden alışveriş yaparak size özel hızlı kargolama ve çeşitli fiyat kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

2- Pharmaton Essential Daily Serisi

Pharmaton tarafından özel formüller ile üretilip piyasaya sürülen bir diğer seri de Esential Daily serisidir. Bu seride, 12 vitamin ve 6 mineral takviyesi bulunmaktadır. Üründe yer alan bu takviyeler sayesinde günlük yorgunluğa veda edebilir ve bağışıklık sisteminizi de önemli ölçüde güçlendirebilirsiniz.

Özellikle de dengesiz beslenen ve diyet yapan kişilerin bu günlük besin takviyesinden faydalanması tavsiye edilmektedir. Bu sayede vücudunuzun ihtiyaç duyduğu en önemli vitamin ve mineralleri alarak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Essential Daily serisinde kadın ve erkeklere yönelik özel olarak üretilen gıda takviyeleri yer almaktadır. Bu sayede kadınların ve erkeklerin alması gereken vitamin ve mineral takviyeleri de özel ürünler sayesinde alınmış olacaktır. Kadınlar için özel olarak üretilen Essential serisinde cilt ve saç sağlığına olumlu etkide bulunan bir içerik bulunmaktadır. Aynı zamanda kadınlar için özel üretilen takviyede tırnak sağlığına yönelik de özel formüller yer alır.

Pharmaton tarafından üretilen erkeklere özel gıda takviyesi ise kas ve kemik gelişimi bakımından önem teşkil etmektedir. Siz de Essential Daily serisini satın almak istiyorsanız sitemizdeki ilgili marka kategorisine göz atabilirsiniz.

3- Pharmaton 50+

Markanın cinsiyet haricinde yaşa özel olarak üretip piyasaya sürdüğü gıda takviyeleri de bulunmaktadır. İçeriğinde 8 ayrı vitamin ve 4 ayrı mineralin yer aldığı bu takviye gıdada aynı zamanda Omega 3 desteği de bulunmaktadır. Günlük ihtiyacınız olan Omega 3 desteğini bu takviye ürün sayesinde alabilirsiniz.

50 yaş üstü her birey için uygun olan bu gıda takviyesi ile günlük enerjinizi yüksek tutabilir ve bağışıklık sisteminizi de güçlendirebilirsiniz. Siz de Pharmaton bünyesinde üretilen ve satışa sunulan tüm gıda takviyelerine göz atmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 50 yaş üstü gıda takviyesi için de dilediğiniz zaman sitemizden sipariş verebilirsiniz.