Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

otacı

Otacı, Türkiye dermokozmetik markaları arasında uzun zamandır sektörde olan köklü ve kaliteli bir markadır. 1955 yılında ilk kez üretim hayatına başlayan marka, bitkisel ürünleri ile pek çok alanda üretim yapmaya da devam etmektedir. Ülkemizdeki dermokozmetik markalarının başında gelen Otacı, gücünü doğadan alarak her zaman kaliteli ve organik ürünler sunmaya da devam etmektedir.

Marka, gerek yetişkinler gerekse de çpcuklar için piyasaya sürdüğü bitkisel ürünleri ile dünyada da önemli bir yere sahiptir. Markanın en sevilen ürünlerini de sitemizde yer alan marka kategorisinden dilediğiniz her zaman sipariş verebilirsiniz. Bu sayede sizlere özel olarak sunmuş olduğumuz çeşitli fırsatlardan da faydalanabilirsiniz.

Otacı Ürün Çeşitliliği

Otacı ürünleri arasında hem saç bakımı hem de cilt bakımı için özenle üretilmiş olan bitkisel formüller yer almaktadır. Marka, Türkiye’nin zengin bitki çeşitliliğini baz alarak dermokozmetik alanında önemli adımlar atmayı başarmıştır. Markanın ön plana çıkan ürünleri arasında bitkisel özlü sabunlar ve şampuanlar yer almaktadır.

Otacı, Türkiye’nin geleneksel kozmetik rutinlerini daha modern bir hale getirerek asırlardır uygulanan geleneksel yöntemleri evinize taşımaya devam etmektedir. Marka, saç bakım ürünlerinin yanı sıra çeşitli doğal cilt bakım ve kolonyaları ile de pek çok kişi tarafından rağbet görmektedir.

Markanın şampuanlarının ve sabunlarının tamamı da cilt ve saç bakımı için faydası kanıtlanmış olan bitkilerden üretilmektedir. Dermokozmetik alanına geleneksel bir bakış sunan marka, bu alanda en önemli rakiplerini de geride bırakmayı başarmıştır. Otacı, geleneksel ürünlerin laboratuvar koşullarında daha etkili formüller ile üretilmesini sağlayan öncü bir marka niteliği de taşımaktadır.

Siz de markanın tüm dünyaya duyurulmuş olan en kaliteli ürünlerini online eczanemiz aracılığı ile satın alabilirsiniz. Bu sayede sitemizin özel olarak sunduğu uygun fiyat ve hızlı kargolama imkanlarından da faydalanmış olursunuz.

1- Otacı Saç Bakım Ürünleri Serisi

Otacı şampuan çeşitleri ile başı çeken Türk markalarından biridir. Marka, farklı saç tipleri için geliştirilmiş olan bitkisel formüller üretmekte ve saç bakımında öncü olmaktadır. Markanın en önemli şampuan seçeneklerinden biri de 10 bitki özlü canlandırıcı etkili serisidir. Saç bakımı konusunda tercih edilen 10 bitkiden elde edilen özler ile formülleştirilen bu şampuanlar, saçın daha canlı ve parlak olmasını sağlamaktadır.

Markanın ön plana çıkan bir diğer şampuan türü de kopmalara karşı gelen sarımsak özlü şampuan serisidir. Herhangi bir şekilde sarımsak kokusu içermeyen bu şampuan ile saçlarınızı daha dayanıklı ve sağlam hale getirmeniz de mümkündür. Yalnızca birkaç kullanım sonrasında etkisini görebileceğiniz sarımsak özlü şampuan serisi de yine marka güvencesi ile satışa sunulmaktadır.

Otacı, saç bakım yağları ve saç şekillendirici özelliklere sahip olan ürünleri ile de piyasada yerini almıştır. Yüzde yüz bitkisel özlere sahip olan bakım yağları ile saçlarınızın pek çok sorununa dur demeniz mümkün olacaktır. Hassas, normal, yağlı ya da kuru saçlar için özel olarak üretilen farklı formüllerden size en çok hitap edeni de sitemizden sipariş verebilirsiniz.

2- Otacı Cilt Bakım Ürünleri Serisi

Otacı gül suyu çeşitlerinin de yer aldığı cilt bakım serisinde yine bitkisel özlü pek çok etkili formül yer almaktadır. Gül suyunun cilt dokusuna olan etkisi son dönemin en fazla tercih edilen uygulamalarından biri haline gelmiştir. Otacı da bu alanda uzun zamandır çalışmalar yaparak doğal gül suyu ile cildinizi parlak ve canlı kılmayı hedeflemiştir.

Marka, aynı şekilde doğal ve bitkisel sabunları ile de hem saç hem de cilt bakımını yapabilme garantisi sunmaktadır. Bitkisel özlu sabunlar, başta cilt kuruluğu ya da akne problemi olmak üzere pek çok soruna çözüm olabilme özelliğini de taşımaktadır.

Markanın gül içerikli ürünleri de yalnızca gül suyu ile sınırlı değildir. Hem bitkisel sabunlarda hem de çeşitli cilt bakım ürünlerinde gül suyunun mucizevi etkisinden faydalanılmıştır. Gül özlerini barındıran özel temizleme jelleri ve köpükler de markanın cilt bakımı alanında en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Aynı zamanda gül suyunun olumlu etkilerinden yüz ve boyun kremi olarak da faydalanmak mümkündür. Siz de markanın en sevilen doğal ve bitkisel ürünlerini sipariş etmek adına sitemizdeki kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.