49 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Orzax İmunol

88,00

Orzax Ocean Balık Yağı Şurubu Portakal Aromalı

121,00

Orzax Ocean Daily One Energy

103,00

Orzax Ocean Vitamin D 1000IU Sprey

68,50

Orzax, 2004 yılında bir araya gelen eczacılar ve doktorlar tarafından kurulmuş olan köklü bir markadır. Markanın ilk ürünleri de kuruluşundan 1 sene sonra 2005 yılında piyasaya sürülmüştür. Kısa sürede Orzax Türkiye pazarı da kurularak ülkemizde de bu köklü markanın takviye ürünlerine ulaşılmaya başlanmıştır. Marka, kuruluşundan günümüze kadar ürün skalasını geliştirmek adına da pek çok adımlar atmıştır.

Markanın ürettiği ve aktif olarak piyasaya sürdüğü takviyeler için de sitemizi ziyaret etmenzi tavsiye edilir. Sitemizde yer alan marka kategorisinden dilediğiniz takviye ürünü anında satın alabilirsiniz. Bu sayede markanın kalitesinden siz de faydalanmış olursunuz.

Orzax Ürün Çeşitliliği

Orzax ürünleri, gıda takviyesi ürünleri arasında ön plana çıkan ürünlerdir. Marka, kendi bünyesinde geliştirdiği özel formüller sayesinde kolajen, vitamin ve probiyotik içeren gıda takviyelerini piyasaya sürmüştür. Firmanın piyasaya sürmüş olduğu ürünlerin tamamı da uzman kişiler tarafından bitkisel ve özel formüllere dayandırılarak üretilmektedir.

Marka tarafından üretilen gıda takviyeleri içerisinde Omega 3 içeren ürünler ve balık yağları da yer alır. Bununla birlikte markanın özel içerikli çeşitli besin takviyeleri de piyasada rağbet gören ürünler arasında yer almaktadır. 

Marka, çeşitli vitamin ve mineral takviyeleri ile de bu alanda isim yapmış markalar arasına girmeyi başarmıştır. Siz de markanın tüm takviye ürünlerine ulaşmak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde yer alan marka özel kategorisinden dilediğiniz besin takviyesi ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Sitemizde satışa sunulan besin takviyelerini de hızlı kargolama ve uygun fiyat garantisi altında satın alabilirsiniz.

1- Kolajen Takviyesi Serisi

Orzax kolajen takviyesi serisinde altı farklı ürün yer almaktadır. Cilt sağlığı açısından oldukça önemli olan bu takviyeler, vücudun daha sağlıklı olmasını da sağlayan ürünlerdir. Orzax Collagen ürünleri, yaş aldıktan sonra azalan kolajen oranını yükseltmek için kullanılmaktadır.

Kolajenin insan vücudunda doğal olarak üretiminin azalması ile birlikte bu tip takviye gıdalara başvurulması gerekir. Bunun için de markanın bünyesinde piyasaya sunulan altı farklı üründen birinin tercih edilmesi mümkündür. Markanın kolajen serisinde yer alan besin takviyeleri sayesinde cildinizi daha parlak ve sağlıklı bir şekle sokabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra ciltte meydana gelen sivilce ya da çeşitli yaralanmaların da önüne yine kolajen takviyesi ile geçebilirsiniz. Kolajen, kas ve kemik sağlığı açısından da büyük bir öneme sahip olan bir proteindir. 

Markaya ait kolajen serisi için sitemizi ziyaret edebilir ve serideki ürünlerden dilediğinizi anında sipariş edebilirsiniz.

2- Omega 3 ve Balık Yağı Takviyesi Serisi

Orzax balık yağı serisi kapsamında hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun gıda takviyeleri yer almaktadır. Markanın piyasaya sürdüğü bu seri aynı zamanda Orzax Omega 3 serisi olarak da bilinmektedir. Omega 3 ve balık yağı takviyelerinde beyin gelişimini destekleyen etkilerin bulunması da söz konusudur. Özellikle de gelişim çağındaki çocuklar için Omega 3 ve balık yağı takviyelerinden yararlanılması önerilir.

Balık yağı serisi sayesinde göz ve sinir sistemi gelişiminin sağlanması da söz konusu olacaktır. Bu da ilerleyen yaşlarda meydana gelmesi muhtemel çeşitli göz problemlerinin de önüne geçen bir çözümdür. Markanın balık yağı ve Omega 3 serisinden sipariş etmek için de sitemizdeki özel marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

3- Vitamin ve Mineral Serisi

Orzax C vitamini takviyesi, markanın “sağlığa hediye” mottosu altında satışa sunulmaktadır. Markaya ait tüm vitamin ve mineral takviyesi ürünlerde de aynı motto geçerlidir. Öyle ki markanın üretip satışa sunduğu vitamin ve minerak takviyesi serisinde ihtiyacını olan her vitamin ve minerale ulaşabilirsiniz.

Marka, D vitamini, fosfor, C vitamini, A vitamini ve çinko gibi vitamin ve mineralleri içeren ürünleri piyasaya sürmektedir. Bunun yanı sıra B vitamini grubunda yer alan vitaminleri de içeren donanımlı besin takviyeleri de mevcuttur. Tüm bunlara ek olarak da markanın özel olarak ürettiği multivitamin takviyelerinden de faydalanılması mümkündür.

Siz de markanın özel formüller ile ürettiği vitamin ve minerak takviyelerinden satın almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Markanın pek çok gıda takviyesi ürününe sitemizden ulaşabilir ve hızlı kargolama seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Bunun için de sitemizde yer alan marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz.