Gösterilen sonuç sayısı: 12

Nutrigen, farklı yaş gruplarında çocuklar için gıda takviyesi üretimi yapan bir markadır. Markanın ürünleri arasında çocukların özellikle de gelişim çağında ihtiyaç duydukları vitamin ve mineraller yer almaktadır. Nutrigen üzüm şurubu olarak bilindiği gibi aynı zamanda kara mürver içerikli bir takviye olarak da tanımlanmaktadır.

Markanın üretip piyasaya sürdüğü gıda takviyelerinin de ortalama 4 ila 10 yaş arasındaki çocuklarda kullanılması mümkündür. Siz de markanın tüm ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak ve popüler ürünleri satın almak istiyorsanız sitemize göz atabilirsiniz. Markanın kendine ait kategorisinde dilediğiniz ürünleri sipariş edebilir ve güvenli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

Nutrigen Ürün Çeşitleri 

Nutrigen kullananlar tarafından yapılan yorumlarda markanın gıda takviyelerinin olumlu etkileri dile getirilmiştir. Marka, farklı yaş gruplarından olan çocuklara yönelik gelişim destekleyici besin takviyeleri üretmektedir. Bu sayede çocukların gelişim süreçlerinde herhangi bir şekilde vitamin ya da mineral eksikliği yaşamasının da önüne geçilebilir.

Marka bünyesinde üretilen besin takviyelerinin de tamamı yüzde yüz bilimsel yöntemler ile üretilmektedir. Her bir takviye ürünün formülü de bu konuda uzman olan kişiler tarafından üretilmektedir.

Çocuk gelişim şurupları ile ön plana çıkan marka, yiyecek ve içecek çeşitliliği ile de popüler bir marka haline gelmiştir. Siz de markaya ait en sevilen gıda takviyelerini satın almak istiyorsanız ilgili marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Marka kategorisinde yer alan ürünlerden dilediğinizi de anında satın alabilir ve size özel hızlı kargolama fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

1- Nutrigen Şuruplar

Bu kategoride Nutrigen kara mürver şurubu da dahil olmak üzere çocukların kullanımına uygun sıvı formlar yer almaktadır. Önemli bir multivitamin takviyesi olan kara mürver şurubunda çocukların gelişim sürecinde ihtiyaç duydukları takviyeler yer alır. Bunların da başında A vitamini, folik asit, çinko, B12 ve B6 vitaminleri ile selenyum gelmektedir. 

Kara mürver şurubunda aynı zamanda sağlıklı bir gelişime yönelik beta glukan, C vitamini, bakır ve D vitamini de bulunur. 4 ila 10 yaş arası için oldukça uygun olan bu ürün, 10 – 15 ml arasında bir dozda kullanılabilir.

Aynı şekilde Nutrigen balık yağı da gelişim çağında mutlaka alınması gereken takviye ürünlerin başında gelmektedir. Balık yağı şurubu da 4 ila 10 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygun bir üründür. Omega 3 bakımından zengin olan bu gıda takviyesinde aynı zamanda A, D ve K vitaminleri ve çinko da yer almaktadır. 

Yukarıdaki gıda takviyeleri haricinde markanın piyasaya sürdüğü ürünler arasında Nutrigen Supra, omega, propolis ve veggy ürünleri de yer almaktadır. Siz de kendiniz ya da çocuğunuz için bu zengin vitamin ve mineral takviyelerini tercih edebilirsiniz.

2- Nutrigen Sprey ve Damla Serisi

Nutrigen D3 sprey sayesinde günlük ihtiyaç duyulan D3 vitamininin alınması mümkün olacaktır. D3 vitamini, kas ve kemik gelişiminin yanı sıra aynı zamanda bağışıklık güçlendiren bir etkiye de sahiptir. D3 takviye spreyin de yine 4 ila 10 yaş arasındaki çocuklar için kullanımı uygundur. Damlanın her gün en fazla 4 sprey olarak kullanılması gerekmektedir. Sprey kullanımında günlük belirtilen dozun aşılmaması da önemlidir.

Markanın bir diğer sprey ürünü de B12 vitamini takviyesidir. Bu ürün de günlük B12 vitamininin karşılanması bakımından gelişim çağında tavsiye edilir. Nutrigen Neovit ürünü de içerisinde 13 vitamin, 4 mineral ve kolin barındıran bir üründür. Bu sprey formundaki ürünün de 4 ila 10 yaş arasındaki çocuklarda kullanımı uygundur. 

3- Nutrigen Efervesan Tablet Serisi

Nutrigen tarafından piyasaya sürülen bir diğer gıda takviyesi ürün de efervesan tabletlerdir. Bu üründe de kara mürver özü bulunmakta olup bir nevi multivitamin takviyesi işlevi görmektedir. C vitamini, çinko ve D vitamini bakımından oldukça zengin olan bu ürünün de çocuklar için kullanımı uygundur. Efervesan tabletleri 4 yaştan 10 yaşa kadar kullanabilirsiniz.

Siz de markaya ait en sevilen gıda takviyelerini satın almak adına sitemizdeki marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Satın alacağınız takviye ürünler için de her zaman hızlı kargolama imkanlarından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizin müşterilerine özel olarak sunduğu çeşitli fırsatlardan ve kampanyalardan da bu sayede istediğiniz alışverişte faydalanabilirsiniz.