Gösterilen sonuç sayısı: 21

New Life, 1966 yılında hizmet hayatına başlamış olan bir markadır. Gıda takviyesi alanında başarı yakalayan marka, kısa sürede hizmet alanını dünya ülkelerine de taşımayı başarmıştır. Marka, besin takviyesi alanında balık yağı ve multivitamin ürünleri ile ön planda olan bir markadır. Öyle ki markanın başarısı ülkemizde de oldukça hissedilmektedir.

New Life Türkiye pazarı içerisinde de uzun zamandır aktif satış hayatına devam etmektedir. Söz konusu gıda takviyesi olunca akla ilk gelen markalardan olan New Life, sitemizin de popüler markalarından biridir. Siz de markaya ait tüm besin takviyesi ürünlere ulaşmak istiyorsanız marka kategorisine göz atabilirsiniz.

 

New Life Ürün Çeşitliliği

New Life ürünleri, 1966 yılından itibaren besin takviyesi alanında isim yapmış oldukça popüler ürünlerdir. Firma da kendi ürün yelpazesini iki ayrı gruba ayırarak piyasada aktif bir rol oynamaktadır. Markanın ön plana çıkan ürün çeşitliliğini balık yağları ve çeşitli vitamin takviyeleri oluşturur. Bunun yanı sıra firma tarafından bazı özel besin takviyeleri de piyasaya sunulmaktadır.

New Life gıda takviyesi ürünleri ile dünyanın pek çok noktasında hizmet alanına sahip olan bir firmadır. Tamamı bilimsel araştırmalara dayanan bu ürünlerin üretim ortamı da direkt olarak laboratuvardır. Markanın besin takviyesi ürünlerinin formülleri de bitkisek özlü olup bu alanda uzman kişiler tarafından üretilmektedir.

Markaya ait tüm ürünleri görmek için sitemizde bulunan marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Aynı şekilde markanın en sevilen besin takviyesi ürünlerini de satın almak adına sitemizden sipariş verme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Sitemizden vereceğiniz tüm siparişlerde hızlı kargo ve size özel çeşitli kampanyalardan da faydalanmanız mümkündür. Güvenilir alışveriş için bizi hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

 

1- New Life Balık Yağı ve Omega 3 Takviyeleri

New Life besin takviyesi alanına kaliteli ve çok sevilen balık yağı serisi ile giriş yapmıştır. Efa – Daily, Efa – One, Efa – Pop, Efa – Liquid ve Efa – Pop adını alan bu ürünler, hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap etmektedir. Markanın sevilen fish oil ürünleri, Omega 3 bakımından da oldukça zengin ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde günlük olarak ihtiyaç duyduğunuz Omega 3 oranını üst seviyelere çıkartabilirsiniz.

Marka, İsviçre’de üretilen balık yağı takviyelerini ülkemizde de satışa sunmaktadır. Firmanın balık yağı ürünlerinin tamamı organik olup gönül rahatlığı ile takviye gıda olarak tüketilebilir.

Aynı zamanda fish oil ürünlerinin içerisinde çeşitli vitamin ve mineralleri de içeren takviyeler bulunmaktadır. Bu sayede hem Omega 3 oranınızı koruyabilir hem de size gerekli olan vitamin ve mineralleri alabilirsiniz. Günlük olarak kullanılan bu ürünleri size takviye edildiği şekliyle kullanmanız da önemlidir. 

Çocuklar için Efa – Pop serisini deneyerek 1 yaşından büyük çocuğunuzun Omega 3 ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Üstelik çocuklar için özel olarak üretilen bu ürünlerin tat ve koku anlamında da herhangi bir şekilde rahatsız edici özelliği bulunmamaktadır. 

 

2- New Life Multivitamin Takviyeleri

New Life, çeşitli vitamin takviyeleri ile de ön planda olan ve tercih edilen bir markadır. Başta D ve C vitamini olmak üzere markanın bitkisel özlü pek çok vitamin takviye ürünü bulunmaktadır. D3 vitamini takviyesi için de ürün barındıran marka, bu sayede bağışıklık güçlendirici etkiye sahip ürünler piyasaya sürmektedir. Firmanın D vitamini serisi de kas ve kemik gelişimini sağlaması bakımından da önemlidir.

D3 vitamini için sprey özellikte ürünler piyasaya süren markanın bu ürünleri özellikle tercih edilmektedir. Günlük D3 vitamini ihtiyacınızı siz de New Life vitamin serisi sayesinde tamamlayabilirsiniz.

Marka, B12 Plus, GinVit – Lc, 4 Hepa, Folifor Duo gibi özel ürünleriyle de bilinen ve rakiplerinden sıyrılan bir markadır. Her biri bitkisel içerikli olan bu ürünleri siz de günlük kullanımda tercih edebilirsiniz. Markanın vitamin ve mineral serisi için de yine sitemizde yer alan marka kategorisine göz atabilirsiniz.

New Life ürünlerini en kısa sürede teslim almak için sitemizin özel olarak sunduğu hızlı kargolama sisteminden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizden alışveriş yaparak müşterilerimize özel olarak oluşturduğumuz çeşitli fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Bu sayede hem kaliteli ve uygun fiyatlı hem de güvenilir alışverişin adresi ile de tanışmış olursunuz.