Gösterilen sonuç sayısı: 5

Neptune, gıda takviyesi alanında 2010 yılından itibaren hizmet veren bir markadır. Ülkemizde de aktif olarak satış hayatına devam eden markanın ürünleri, her zaman tercih edilen ürünler olmuştur. Neptune İlaç bünyesinde piyasaya sürülen takviye ürünlerin çeşitliliği de tatmin edici düzeydedir.

Neptune Türkiye pazarında aktif olarak satış hayatına devam ederken sitemizde de firmaya ait en popüler ürünler yer almaktadır. Siz de markanın en sevilen gıda takviyesi ürünlerini satın almak istiyorsanız sitemizdeki marka kategorisine göz atabilirsiniz.

Neptune Ürün Çeşitliliği

Neptune besin takviyeleri, “zinde bir yaşam için” mottosu ile satışa sunulan sağlıklı ürünlerdir. Gıda takviyesi alanında uzman olan marka, ürün çeşitliliğini de çok tercih edilen ürünler üzerine kurmuştur. Markanın en fazla öne çıkan ürünleri arasında da multivitamin takviyeleri ve Omega 3 içerikli ürünleri yer almaktadır.

Marka, özellikle de bağışıklık güçlendiren takviye ürünleri ile de her zaman ön planda olmayı başarmış bir markadır. Fish Oil Omega 3, bitkisel takviyeler ve probiyotik takviyeleri olmak üzere markanın geniş bir ürün skalası bulunmaktadır. 

Neptune, Avrupa’nın ve hatta dünyanın da en iyi olmak için her daim hizmet kalitesini yüksek tutan bir markadır. Markanın 11 yıllık geçmişinde ürün kalitesini kanıtlayan pek çok sevilen takviye ürün piyasaya sürülmüştür. Siz de markaya ait besin takviyesi ürünlerden satın almak istiyorsanız sitemizdeki marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde satışa sunulan tüm takviye ürünleri hızlı kargolama ve size özel çeşitli fırsat seçeneklerinden faydalanarak satın alabilirsiniz. 

1- Neptune Fish Oil Omega 3 Serisi

Neptune Omega 3 serisi ile günlük ihtiyaç duyduğunuz Omega 3 oranını tamamlamaya geliyor. Markanın fish oil ürünleri, bazı ek vitamin ve mineraller ile hazırlanarak piyasaya sürülüyor. Bu da normalde alacağınız verimi birkaç kat daha üst seviyeye çıkartabiliyor.

Balık yağı içeren takviye ürünlerin bir kısmı 30 kapsülden oluşan ürünler olarak da ön plana çıkıyor. Her gün 1 defa alınması gereken bu gıda takviyeleri ile Omega 3 ve vitamin ihtiyacınız önemli ölçüde karşılanmış oluyor.

Markanın piyasaya sürdüğü fish oil ürünlerinin yanında Neptune Krill Oil ürünleri de ön plana çıkan bir diğer takviyedir. Krill yağı içeren bu gıda takviyesi de Omega 3 açısından oldukça zengin olup tercih edilmelidir. Günde 1 ya da en fazla 2 defa tüketilebilen bu ürünü de sitemizdeki ilgili marka kategorisinde bulabilirsiniz.

2- Neptune Vitamin Serisi

Neptune C vitamini takviyesi ürünü ile de tercih edilen bir marka olmuştur. Nutrivit C adıyla piyasaya sürülen bu vitamin takviyesi 11 yaştan itibaren kullanılabilir. Bu ürünü de günde 1 defaya mahsus olmak üzere alabilir ve günlük C vitamini ihtiyacınızı önemli ölçüde karşılayabilirsiniz.

Neptune D vitamini takviyesi de Nutrivit D adıyla piyasada sıkça talep gören bir üründür. Tamamen kokusuz ve sıvı damla şeklinde piyasaya sürülen bu ürün de çocuklar için kullanılabilir. Ürünün 4 – 10 yaş aralığında günde 2 damla olarak kullanılması tavsiye edilir. 11 yaş üzeri için ise günde 4 damlaya kadar kullanım önerilmektedir.

3- Neptune Organik Propolis

Neptune propolis takviyesi, markanın en sevilen ürünlerinden biridir. Bu ürün de 4 – 10 yaş arası çocuklar için uygun olup günde 2 damlaya kadar kullanılabilir. 11 yaş ve üstü bireyler için de organik propolis ürününün kullanılması uygundur. 

Her sabah aç karnına tüketilen bu ürünü siz de sitemizden size özel fırsatlar ile sipariş verebilirsiniz. Markanın diğer tüm ürünlerine de yine sitemizdeki marka kategorisinden ulaşabilirsiniz. 

4- Neptune Daily Probiotic

Günlük probiyotik ihtiyacının karşılanması hem  sindirim hem de bağışıklık sistemi için oldukça önemlidir. Bunun için de markanın bünyesinde üretilen Daily Probiotic ürününün düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir. İnsan vücudunun dost bakterilerini içeren probiyotik takviyeleri ile vücudunuzun savunma sistemini önemli ölçüde üst seviyeye çekmiş olacaksınız.

Markanın probiyotik takviyesi de ihtiyacınız olan mikroorganizmaları içererek sizi hastalıklara karşı daha güçlü kılacaktır. Üstelik bunu yaparken sindirim sisteminizin de düzene girdiğini fark edeceksiniz. Neptune çatısı altında üretilip satışa sunulan bu ürünü de sitemizdeki marka kategorisinden hemen sipariş verebilir ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.