Gösterilen sonuç sayısı: 15

NBL, yüzde yüz yerli bir firma olup Türkiye ve Türki Cumhuriyetler bünyesinde hizmet sunmaktadır. Nobel İlaç adıyla da anılan markanın yarım asırlık geçmişi her daim başarılar ile çevrilidir. Firma, takviye edici gıdalar alanında kurulduğu yıldan itibaren her zaman kaliteli hizmetin adresi haline gelmiştir. Bu da firmanın ülkemizde neden bu kadar popüler olduğunun da önemli bir göstergesidir.

Firmanın gıda takviyesi alanında ürettiği ve satışa sunduğu ürünlerin tamamına da sitemizden ulaşılabilir. NBL Türkiye bünyesinde üretilen tüm ürünleri hızlı kargolama seçeneklerinden de faydalanarak satın alabilmeniz mümkündür.

NBL Ürün Çeşitliliği

NBL, probiyotik ürün çeşitliliği ile ön plana çıkan bir marka olmuştur. Markanın probiyotik takviye ürünleri, yetişkinler ve çocuklar için ayrı kategorilerde incelenmektedir. Tamamen yerli üretim olan bu takviye ürünler, içerik bakımından da farklı kategoriler altında incelenmektedir. Marka, söz konusu probiyotik takviyesi olunca her daim en iyiyi hedeflemekte ve buna uygun bir şekilde üretim yapmaktadır. 

NBL yorumları da aslında firmanın gıda takviyesi alanında ne denli başarılı olduğunu gözler önüne sermektedir. Markaya ait multivitamin ve mineral takviyeleri de en fazla olumlu yorum alan takviye ürünler arasında yer alır. 

Marka, tüm bu takviye ürünlere ek olarak fish oil ve Omega 3 içeren ürünleri ile de tercih edilmektedir. Siz de markaya ait en sevilen ve olumlu yorum almış olan ürünlere sitemiz vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Üstelik sitemizden alışveriş yaparak uygun fiyat garantisi ve güvenli alışveriş imkanlarından da faydalanmış olursunuz.

İşte, NBL ürünleri arasında ön plana çıkan ve sizin de sepetinize ekleyebileceğiniz başlıca ürünler:

1- NBL Probiyotik Takviyeleri 

NBL probiyotik söz konusu olduğunda adeta tüm rakiplerini geri planda bırakmayı başaran bir marka olmuştur. Markanın probiyotik serisi, oldukça geniş kapsamlı olup pek çok ürünü bünyesine almaktadır. Özellikle de NBL Probiotic Gold, son dönemin de en sık tercih edilen takviye ürünleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Probiyotik takviyeleri ile sindirim sisteminin düzene girmesi ve bağışıklık oranının da önemli ölçüde yükseltilmesi hedeflenmektedir. İnsan vücuduna dost olan bakterileri barındıran ürünler sayesinde bağırsak floranızın da düzenlenmesi amaçlanmaktadır.

Marka tarafından piyasaya sürülen probiyotik takviyeleri arasında çocuklar için olan ürünler de yer alır. Çocukların da sindirim sistemine yardımcı olan bu ürünler, aynı zamanda bağışıklığı da en üst seviyeye çekmede çok işe yaramaktadır. Üstelik çocuklar için özel olarak üretilen probiyotik takviyelerinin tat ve koku olarak da herhangi bir şekilde rahatsız edici bir özelliği bulunmamaktadır.

Günde 1 ya da 2 kez alacağınız probiyotik takviyeleri sayesinde daha sağlıklı olmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Tercih ettiğiniz probiyotik takviyesini de sitemizden sipariş edebilir ve size özel çeşitli kampanyalardan da anında faydalanabilirsiniz. 

2- NBL Formula Serisi 

NBL Immuno Formula başta olmak üzere bu seride de çeşitli destekleyici takviye ürünler yer almaktadır. Beta glukan içeren ve bağışıklık sistemini güçlü tutan bu ürün, markanın da en gözde ürünlerinden biridir. Immuno Formula ile hastalıklara karşı vücut dayanıklılığınız artacak ve çeşitli virüslerden etkilenme oranınız önemli ölçüde düşecektir. Bu ürünü günde 1 ya da 2 kez kullanarak daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olabilirsiniz.

NBL Focus Formula ile de gün boyunca canlı kalarak enerjinizi en yüksekte tutmanız mümkündür. Markanın satışa sunduğu diğer formula ürünler arasında da Osteo Formula ve Pregna Formula gibi ürünler de yer alır. Osteo Formula ile kas ve kemik yapınızı güçlendirmeniz mümkündür. 

Pregna Formula ise hamilelik ve emzirme döneminde ihtiyaç duyduğunuz takviyeleri size sunacak olan özel bir üründür. Bu serinin ürünlerinin her birine de yine sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

3- NBL Omega 3 Serisi

NBL fishoil ürünleri sayesinde günlük Omega 3 oranını maksimum seviyeye çekmeniz mümkündür. Markanın bu serisinde aynı zamanda Krill Oil ve Algea Oil gibi farklı seçenekler de bulunmaktadır. Markanın fishoil içeren ürünü ise çocukların da düzenli olarak kullanabileceği takviyeler arasında yer alır. Siz de markanın Omega 3 serisine göz atmak ve dilediğiniz ürünü satın almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Markanın ilgili kategorisinden istediğiniz ürünün siparişini vermeniz mümkündür.