Gösterilen sonuç sayısı: 4

Möllers, 167 yıllık tarihinde balık yağı ve Omega 3 takviyeleri alanında uzmanlaşmış köklü bir firmadır. 1854 yılında eczacı Peter Möller tarafından keşfedilen bu formül, günümüze dek ulaşmayı başarmıştır. Norveçli eczacı, bilgi birikimini ve Norveç’in eşsiz doğal hazinelerini kullanarak katkı maddesi içermeyen takviye gıdalar yaratmayı başarmıştır.

Möllers Türkiye de markanın ithalat çemberine aldığı sayılı ülkelerden biridir. Ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlayan markanın ürünleri, kısa sürede en fazla tercih edilen takviye ürünler haline gelmiştir. Markanın tüm balık yağı ve Omega 3 ürünlerine ulaşmak için de sitemizdeki marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü anında aipriş ve hızlı kargolama seçeneği ile sitemizden satın alabilirsiniz.

Möllers Ürün Kalitesi

Möllers yorumlar bakımından her zaman olumlu yorum sayısı yüksek olmuş bir markadır. Markanın 167 yıllık geçmişi de aslında üretilen takviye gıdalar hakkında az çok bilgi vermektedir. Dünyanın en kaliteli balık yağı ve Omega 3 üreticilerinden olan marka, Türkiye pazarına da hızlı ve etkili bir giriş yapmayı başarmıştır.

Möllers bünyesinde üretilen özel formüllü doğal ürünlere sitemiz vasıtası ile ulaşılabilir. Marka, gerek yetişkinler gerekse de çocuklar için en kaliteli balık yapı ve Omega 3 gıda takviyesi üretimini yapmaktadır.

Möllers Balık Yağlarının Faydaları

Möllers balık yağı faydaları da bu markanın etkisini bir kez daha ortaya koymuştur. Markanın balık yağı ürünlerinin faydaları aşağıdakiler gibidir:

  • Soğuk denizlerde yaşayan balıklarlan üretilen balık yağı takviyelerinin içinde yüksek oranda Omega 3 bulunmaktadır. Soğuk denizlerin balıkları, diğer sulara göre daha yüksek oranda Omega 3 içermektedir. Bu da Möllers ürünlerinin daha etkili ve faydalı olmasını sağlamaktadır.
  • Möllers Omega 3 özellikleri içerisinde EPA ve DHA da bulunmakta ve bu oran sıradan balık yağı takviyelerine oranla daha etkili nitelik taşımaktadır.
  • Markanın balık yağı takviye gıdalarının içerisinde yalnızca Omega 3 desteği bulunmamaktadır. Gıda takviyeleri içinde A, D ve E vitaminleri de yer almakta ve özellikle de çocukların gelişiminde oldukça önemli bir etki yaratmaktadır.

Möllers Bünyesinde Üretilen Balık Yağı Takviyeleri

Möllers, yalnızca balık yapı ve Omega 3 takviyesi üretimi alanında uzmanlaşmış ve bu yolda önemli adımlar atmış olan bir markadır. Markanın ürünlerinin tamamı da yüksek oranda Omega 3 içermekte ve rakiplerinden de pek çok açıdan sıyrılmayı başarmaktadır. Markanın ürettiği ve özel formüllere dayandırdığı ürünlerin bir kısmı bu alanda ödüller almış ve yüzde yüz onaylı ürünlerdir.

İşte, Möllers güvencesi ile satışa sunulan ve tüm dünyada da büyük ilgi gören başlıca takviye ürünler:

1-      Möllers Elma, Limon ve Karışık Meyve Aromalı Balık Yağı

Markanın en sevilen ürünlerinin başında elma, limon ve karışık meyve aromalı balık yağı takviyesi ürünleri gelmektedir. Elma, limon ve karışık mevye aroması içeren bu ürünler tat ve koku bakımından oldukça gelişmiştir. Öyle ki balık yağının yarattığı rahatsız edici kokuya bu ürünlerde kesinlikle rastlanılmamaktadır.

Möllers şurup balık yağı ürünlerinin tamamı çocuklar için de uygun olan ve rahatça tüketilebilen ürünlerdir. Öyle ki elma, karışık meyve ve limon aromalı balık takviyesi ürünleri, “Üstün Lezzet Ödülü” almış olan ürünlerdir.

Norveç’te üretilen şurupların içerisinde yüksek oranda Omega 3 takviyesi yer alır. Aynı zamanda şurupların tamamında A, D ve E vitaminleri de bulunmaktadır. Yetişkinlere ve çocuklara hitap eden bu gıda takviyelerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemizde yer alan marka kategorisinden istediğiniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Sitemizden alacağınız Möllers ürünlerinde hızlı kargolama ve uygun fiyat garantisi seçenekleri de bulunmaktadır. Siz de kaliteli alışverişi uygun fiyata satın almak adına bizi tercih edebilirsiniz.

2-      Möllers Omega 3 Kapsül

Möllers tarafından piyasaya sürülen bir diğer ürün de Omega 3 içerikli kapsüllerdir. Möllers balık yağı kapsül ürünü de yüksek oranda Omega 3 içermektedir. Yetişkinlerin kullanımına uygun olan bu ürün, ançuez, sardalya ve uskumru gibi balıklardan elde edilmektedir.

Yüzde yüz doğal ve Norveç üretimi olan kapsülleri de günlük Omega 3 ve vitamin ihtiyacınızı karşılamak adına tercih edebilirsiniz. Sitemizdeki ilgili kategoriden balık yağı kapsülü siparişinde de bulunabilirsiniz. Satın aldığınız balık yağı kapsüllerini tercihen günde 2 defaya mahsus olmak üzere tüketebilirsiniz.