33 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Hormeta, tam 1949 yılından günümüze uzanan en kaliteli ve önemli cilt bakım markalarından biridir. Marka, ilk etapta yalnızca küçük bir aile şirketiyken zamanlar dünyanın pek çok noktasına hizmet vermeye başlamıştır. Markanın ülkemizde de hatırı sayılır bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Markanın ürünlerinin tamamı da yalnızca seçkin eczanelerde satışa sunulmakta olup cilt bakımı alanında uzman ürünlerdir.

Hormeta, en sevilen cilt bakım ürünleri ile birlikte online eczanemizde de yer alan bir markadır. Markanın ülkemizde satışa sunulan bütün ürünlerini eczanemizden satın alabilirsiniz. Bu sayede size özel bazı fırsatlardan da anında faydalanmış olursunuz.

Hormeta Ürün Çeşitliliği

Hormeta Türkiye pazarında da yer alan bir marka olarak geniş kapsamlı bir ürün çeşitliğine de sahiptir. Cilt bakımı için ürettiği özel formüller ile bilinen marka, özellikle de şehir yaşantısının yıpratıcı etkilerini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Marka, cildin koruyan ve yenilik kazandıran etkilere sahip pek çok bakım ürünü ile piyasada önemli bir yere sahiptir.

Hormeta, hem bitkisel hem de bilimsel içerikli ürünleri ile de çok sevilen markalar arasında yer almaktadır. Markanın bitkisel ürünlerinin tamamı da cildi tazelerken istenmeyen sorunların da bir an evvel giderilmesi adına kalıcı çözümler üretmektedir. Marka, krem ve serum gibi cilt bakımı ürünleri ile düzenli kullanımda sorunların kökten çözüleceğinin de garantisini vermektedir.

Hormeta, gerek yağlı gerekse de kuru ya da karma ciltler için özel olarak üretilen farklı formülleri de bünyesinde barındırmaktadır. Markanın cilt bakımı ürünleri, temizleyici ve günlük rutin bakım ürünleri olarak da iki farklı grupta incelenebilir. Siz de markanın özenle hazırladığı tüm cilt bakım ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Marka garantisi altında üretilen cilt bakım ürünlerinden sizin cilt yapınıza en uygun olanları sitemizden satın alabilirsiniz. Ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları da online eczanemizde hizmet sunan müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz. Marka, 1949 yılından günümüze uzanmayı başarmış olan kalitesi ile her daim cilt bakımı alanında parmakla gösterilen markalardan biri olmuştur.

1- Hormeta City Cilt Bakım Serisi

Hormeta krem ve serumdan oluşan City cilt bakım serisi ile ön plana çıkan bir markadır. Horme City adıyla özel olarak isimlendirilen bu bakım ürünleri, şehir yaşantısının cilde olan olumsuz etkilerini en aza indirmek için geliştirilmiştir. Özellikle de hava kirliliğinin yoğun yaşandığı şehirlerde ikamet eden kişilerin bu tip etkilerden ciltlerini korumaları oldukça önemlidir.

Markanın özenle formülleştirdiği bu ürünlerde antioksidan etkisi bulunmaktadır. Cilt yapısını koruyan ve yaşlanma karşıtı etkilere de sahip olan bu seri, şehirde yaşayan kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Cildin nefes almasına yardımcı olan bakım serisi, cildin daha parlak ve bebeksi bir görünüm ile tanıştırır. Cildin mat yapısını yok eden bu ürünler ile şehrin zor yaşantısında dahi daha sağlıklı bil cilde kavuşmanız hedeflenmektedir.

2- Hormeta Gold Cilt Bakım Serisi

Söz konusu Hormeta göz kremi gibi ürünler olduğunda akla ilk olarak markanın özenle hazırladığı Gold serisi gelmektedir. Seri, cildi gençleştirirken cildin dokusunu da önemli ölçüde korumayı hedeflemektedir. Yaşlanma karşıtı etkiye sahip olan Gold serisi de Horme Gold adı altında piyasaya sürülmüştür.

Markanın Gold serisinde özellikle de göz çevresinde sık görülen yaşlanma belirtilerini yok etme formülleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra seride yer alan krem ve serum gibi ürünler de cildi daha genç kılarak kırışıklık oluşumunu da en aza indirir. Siz de Gold serisi ile kendinizi daha genç hissedebilir ve yalnızca bununla da kalmayarak cildinizi daha canlı kılabilirsiniz.

3- Hormeta Moist Cilt Bakım Serisi

Horme Moist adı ile cilt bakım ürünleri arasında yer alan bu serinin amacı cildin doğal nemini koruyabilmektedir. Cildin doğal neminin korunması da sağlıklı bir cilt yapısı için birincil derecede öncelik taşımaktadır. Krem ve bakım maskelerinden oluşan bu seri, başta kuru ciltler olmak üzere karma ve normal ciltler için de uygun şekilde formüllendirilmiştir.

Siz de Hormeta markasına ait olan pek çok cilt bakım ürününü sitemizdeki marka kategorisinden hemen satın alabilirsiniz. Bu sayede size özel olarak sunulan çeşitli fiyat fırsatlarından ve hızlı kargolama avantajlarından da hemen faydalanmış olursunuz.