34 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Herbatint Saç Boyası Light Chestnut

127,00

Herbatint, 1960 senesinde İtalyan Michele Albergo tarafından kurulmuş bir markadır. Markanın ön plana çıkan en önemli özelliği ise piyasadaki en sağlıklı içeriğe sahip olan kalıcı saç boyalarını üretmesidir. Marka, hem saç boyası hem de şampuan alanında rakiplerini kısa sürede geride bırakarak günümüze dek ulaşabilmiş bir markadır.

Harbatint Türkiye pazarında da aktif bir şekilde yer almakla birlikte özellikle de saç boyası konusunda popüler olmuş bir markadır. Markanın saç boyaları, yüzde yüz bitkisel ve vegan içeriklere sahiptir. Siz de sitemizdeki ilgili kategoriye göz atarak markanın ürünlerini hemen sipariş edebilirsiniz.

Herbatint Ürünleri

Herbatint kullananlar, markanın ürünleri ile ilgili olumlu görüşler bildirmişlerdir. Herbatint yorumları içerisinde özellikle de saç boyalarının yüzde yüz bitkisel olması ile ilgili pek çok olumlu yorum bulunmaktadır. Amonyak içermeyen ürünlerin tamamen bilimsel tekniklere dayanarak laboratuvar ortamında geliştirildiği de bir gerçektir.

Markanın kurucu ismi olan Michele Albergo, İsviçreli bitki uzmanları ile aynı ortamda çalışma fırsatı bulmuş ve saç boyası formülünü de bu sayede geliştirmiştir. Henüz çıraklık döneminde iken kendini bu anlamda geliştiren Albergo, kısa sürede markasını değerli kılan dokunuşları yapmayı da öğrenmiştir.

Herbatint, alanında uzman olan İsviçteli bitki uzmanlarının kendi geliştirdikleri ve Albergo’ya sundukları özel formülleri içermektedir. Bu da markanın ürünlerini tamamen organik kılarak kimyasal etkilerden uzak bir şekilde üretilmesini sağlamıştır. Michele Albergo da kendisine sunulan bu değerli mirası iyi yöneterek saç boyası ve şampuan alanında çığır açan üretimler yapmıştır.

Markanın ürünlerinin tamamında amonyak içermeyen ve bitkisel geçmişe sahip olan içerikler kullanılmaktadır. Üstelik markanın üretimini yapıp piyasaya sunduğu ürünlerin tamamı da PETA tarafından onay almış yüzde yüz vegan ürünlerdir.

1-      Herbatint Saç Boyaları

Herbatint saç boyası üreticisi olarak pek çok markayı geri planda bırakmayı başarmış oldukça otantik bir markadır. Sağlıklı ve kalıcı saç boyası alanında öncü olan marka, kurulduğu tarihten bugüne dek her daim ilk sıralarda yer almaya devam etmektedir. Marka bünyesinde üretilen ürünlerin tamamında saça zarar vermeyen ve hatta saçı besleyen özel formüller bulunmaktadır.

Alışılagelmiş diğer saçm boyası ürünlerinde amonyak etkisi bir hayli fazladır. Amonyak kullanımı ile boyanın saça tutunarak kalıcı hale gelmesi amaçlanır. Bu da ister istemez saçın doğal yapısına önemli derecede zarar verebilen bir durumdur. Saçı yıpratan ve saç pigmentlerini zorlayan bu yöntem, saçın yapısını da oldukça zayıflatmaktadır.

Herbatint ise saç boyasına yeni bir soluk getirerek amonyak etkisini yüzde yüz oranında ortadan kaldırmayı başarmış bir markadır. Tamamen bitkisel formüller ile işlenen boyaların saçı yıpratan etkisi de tamamen azaltılmıştır. Bu sayede saç boyama işlemlerinde saç pigmentlerinin ve yapısının en az seviyede zarar görmesi sağlanmış olur. Bu da klasik yöntemlere göre saç yapısını oldukça olumlu etkileyen bir uygulamadır.

Herbatint tarafından ülkemizde de satışa sunulmuş olan tüm saç boyalarına sitemizden ulaşmanız da mümkündür. Sitemizde yer alan marka kategorisinde markanın saç boyası çeşitlerini bulabilirsiniz. Üstelik sitemizden yapacağınız alışverişlerde hızlı kargo ve çeşitli fiyat kampanyaları da sizleri beklemektedir.

2-      Herbatint Şampuan

Herbatint şampuan çeşitleri ile saç boyama işleminiz sona erdikten sonra saçınızı yıkayabilirsiniz. Islak saça uygulanan şampuan ile saç diplerinize de masaj yapabilir ve ferahlığı hissedebilirsiniz. Tıpkı markaya ait saç boyası ürünlerinde olduğu gibi şampuanlar için de yüzde yüz bitkisel formüller kullanılmaktadır.

Herbatint markası imzasını taşıyan ürünlerde en fazla ön plana çıkan detay hiç şüphesiz ki doğallık ve organik içeriktir. Kimyasal içeriği yoğun olan şampuanlardan farklı olarak markanın formülü ile bitkisel özler barındıran şampuanları tercih edebilirsiniz. Markanın çeşitli saç tiplerine uygun olan şampuanlarından size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Marka bünyesinde üretilen ve yüzde yüz bitkisel özlere sahip olan şampuanların da vegan olduğunu belirtmek gerekiyor. PETA tarafından onay almış olan şampuanlarda doğaya ve insanlar dışındaki diğer canlılara yönelik tehdit oluşturacak işlemler ya da yapılar bulunmuyor.

Herbatint bünyesinde üretilen şampuan ve saç boyası gibi ürünler için de sitemizdeki fırsatları değerlendirebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü hemen sipariş ederek sitemizin sunduğu hızlı kargolama özelliğinden ve güvenilir alışveriş ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.