Gösterilen sonuç sayısı: 12

Heliocare Logo

Heliocare, güneş koruyucu ürünleri ile dikkat çeken, uluslar  arası bir kozmetik markasıdır. Güneşten gelen zararlı ışınların önlenmesinde büyük etkiye sahip olan Heliocare ürünleri, her yaştan ve cinsten insanın kullanımına uygundur. İşte, dünyaca ünlü marka hakkında merak edilenler.

Heliocare Güneş Kremi Nedir? Ne İşe Yarar?

Heliocare 360 ürünü ile önplana çıkan marka, içeriğindeki ferulik ve kafeik asitler sayesinde cildin güneşe karşı tam korunmasını sağlar. C ve E vitaminleri ile tasarlanmış faydalı içeriği ise ürünün çocuklar için de ideal bir seçim olmasını sağlamaktadır.

Heliocare güneş kremi ürünleri, krem, jel ve mineral şeklinde tasarlanmıştır. Güneş öncesi, sonrası ve güneşe karşı dayanıklılık sağlayan bu ürünler, genç yaşlı herkesin kullanımına uygundur.

1 – Heliocare Spf 90 Kullanıcı Yorumları

Heliocare Gel Cream Light başta olmak üzere birçok ürünü ile hem Türkiye hem de yurt dışında oldukça ilgi görmektedir. Özellikle yaz aylarının geldiği bu günlerde Heliocare güneş kremi yorum ve önerileri, ürünlerin daha fazla satın alınmasını sağlamaktadır.

Heliocare Spf 90 güneş kremi ile sağlıklı bir cilde sahip olmak oldukça kolay. Üstelik bu ürün hem kozmetik firmalarınca hem de eczaneler tarafından satılmaktadır. Bu noktada ürüne ulaşmanız oldukça kolaydır. Eğer hem uygun hem de hızlı teslimat isterseniz, Hepsi Eczanem Güneş Ürünleri kategorisinde yer alan Heliocare 90 ürünlerini ziyaret ediniz.

2 – Heliocare Güneş Kremi Ürünleri Nereden Alınır?

Heliocare güneş kremi ve jellerine ulaşmak için Hepsi Eczanem Güneş Ürünleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca en yakın eczanenizi arayarak, Heliocare marka ürünler satıp satmadığını sorgulayabilirsiniz.

3 – Heliocare Color Gel Cream Renkli Yağsız Jel Güneş Kremi

Heliocare Color Gel Cream ürünleri sayesinde cildinize aynı anda nemlendirici, koruyucu ve renklendirici uygulayabilirsiniz. Cilt renginize uygun olarak seçeceğiniz renk tonu sayesinde, cildinizi güneşten korurken aynı zamanda fondoten uygulaması yapmış olursunuz. Çok daha yağlı, canlı ve parlak bir cilde sahip olma şansına sahip olursunuz.

Heliocare Renkli Güneş Kremleri Nasıl Kullanılır?

Cildinizin hem güzel hem de pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını sağlayacak olan renkli güneş kremi ürünlerini sabah yüzünüzü yıkadıktan ve kuruladıktan sonra uygulayabilirsiniz. Güneşe çıkmadan önce de uygulayabileceğiniz bu ürün, kış aylarında da cildinizi soğuk havaların etkisinden koruyacaktır.

4 – Heliocare Color Oil Free Compact Fair

Eğer yağlı bir cilde sahipseniz, Heliocare Color Oil Free Compact Fair tam da size göre bir ürün. 50 SPF koruma sağlayan bu ürün renkli güneş kremi klasmanında yer alan bir kozmetik ürünüdür. 10 gramlık paketlerde satılan koruyucuyu uygularken, pudra süngeri formundaki bir fondöten dağıtıcısını kullanıyor olacaksınız. Bu aparat da ürün ile birlikte size kargolanmış olacak.

5 – Heliocare Advanced Gel Güneş Koruyucu Jel

Heliocare Advanced Gel Güneş Koruyucu Jel güneşe çıkmadan önce kullanmanız gereken bir üründür. Güneşin cildinize vereceği zararları önlemeyi hedefleyen bu jelin uygulaması ve cilde dağıtılması da oldukça kolaydır. Alkol içermeyen yapısı ile oldukça rahatlatıcı bir etkiye sahip olan ürün, karma ve yağlı ciltlere uygun olarak hazırlanmıştır.

6 – Heliocare Advanced Cream Güneş Koruyucu Krem

90+ koruma sağlayan Heliocare Advanced Cream Güneş Koruyucu Krem ürününü güneşe çıkmadan önce cildinize uygulamalısınız. Yüzme sporu yapan kişilerin sıklıkla kullandığı bu ürün, yüksek koruma özelliği taşımaktadır. Çok terleyen kişilerin de yanlarından ayırmadığı Heliocare Advance, yağlı cilde sahip kişilerin yol arkadaşı niteliğindedir.

7 – Heliocare Heliocaps 60 Kapsül Nedir? Nasıl Kullanılır?

Heliocare Heliocaps 60 Kapsül, cilt sağlığı uzmanları ve doktorları tarafından reçete edilen bir üründür. Daha önce kullanarak faydasını gören kişiler reçetesiz de uygulamayı tercih etmektedir.

Günde 1 tane olmak üzere kahvaltıdan sonra alınması gereken Heliocaps kapsül, yıpranmış ve hasar görmüş ciltlerin tedavi edilmesinde kullanılmaktadır. Düzenli kullanımda cildi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı koruyan Heliocare Heliocaps 60 Kapsül, cildin tahriş olmadan güneş enerjisinden faydalanmasını sağlar.

Heliocare Heliocaps 60 Kapsül Çocuklar Tarafından Kullanılabilir mi?

Heliocaps 60 kapsül ürünü çocukların cilt tipine uygun şekilde hazırlanmamıştır. Bir cilt doktoru tarafından önerilmediği ve reçete edilmediği sürece çocuklarda kullanılmaması gerekmektedir.

Hamilelikte Heliocaps Kullanılır mı?

Heliocaps 60 kapsül ürünü, cildin güneş ışınlarından korunmasını sağlamaktadır. Fakat hamilelik ve emzirme döneminde zorunlu olmayan herhangi bir ilaç kullanılmamalıdır.