Gösterilen sonuç sayısı: 2

hair-forte

Hairforte sprey olarak bilinen Hairforte, Hair Pharma markası tarafından üretilen bir saç sağlığı ürünüdür. 2004 yılından bugüne kadar tüm dünyanın büyük ilgisini toplayan bu muhteşem ürün hem kadın hem erkekler tarafından çeşitli saç sağlığı sorunları için kullanılmaktadır. İşte, Hairforte sprey hakkında bilmeniz gerekenler.

Hairforte Nedir Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Hairforte sprey, Hair Pharma markası tarafından üretilen, bilimselliği kanıtlanmış ve onaylanmış; dünyaca ünlü bir üründür. Cilt ve deri hastalıkları alanında çalışan uzman ve doktorlar tarafından dan- reçete edilen bu sprey, kimyagerlerin de sıklıkla önerdikleri ürünlerden biridir.

1 – Hairforte Nasıl Kullanılır?

Hairforte saç dökülmelerini önlemek ve saç kıran gibi hastalıklar ile mücadelede başvurulan önemli bir spreydir. Kuru saça uygulanan bu ürün ile 4 ile 5 saat arasında bir süre istediğiniz yerde gezebilirsiniz. Hairforte sprey uygulamasından en fazla 5 saat sonra yıkama işlemi önerilmektedir.

Dökülmenin yoğun yaşandığı bölgelere uygulama yapacak kişilerin ise söz konusu bölgeyi damlalık yardımı ile ıslatmaları önerilmektedir.

2 – Hairforte Ne Kadar Kullanılır?

Dünyaca ünlü saç dökülmesi karşıtı ürünler arasında yerini alan Hairforte, en az 3 ay düzenli şekilde kullanılmalıdır. Her gün 2 defa uygulamanız gereken bu serum-sprey 3 ay düzenli uygulama sonunda sonuç verecektir. Küçük uygulama alanlarına 6 fıs şeklinde ya da 1 ml damlalık ederince uygulama yapabilirsiniz.

3 – Hairforte Sprey Saç Çıkarır mı?

Hairforte erkek kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplayan bir sprey ürünüdür. Ülkemizde neredeyse her eczanede bulabileceğiniz Hair Pharma ürünleri arasındaki sprey erkeklerde 6 aya kadar sonuç vermektedir. Kadınlarda ise 1 yılı bulan bir sonuç alma süreci yaşanmaktadır.

Hairforte kullananlar yorumları ile yeni kullanıcılara moral vermektedirler. Saç kıran sorunu yaşamış birçok kadın ve erkek, bu mucizevi sprey sayesinde saçlarına kavuşmaktadır. Kadın tipi dökülmelerde, istenen sonucu alan kişilerin en az 1 yıl uygulamaya devam etmeleri önerilirken, erkek tipi dökülmelerde bu süre 6 aydır.

4 – Hairforte Sprey Kadın Ne İşe Yarar?

Saç diplerinin beslenmesini sağlayan Procapil (hairforte sprey) kadın tipi saç dökülmelerinde büyük başarı elde etmektedir. Saç köklerini güçlendiren, dökülmeleri azaltan bu ürün, saç dökülmesi ve saç derisi hastalıklarında kullanılmaktadır.

5 – Hairforte Sprey Erkek (3 Aylık Paket)

Procapil olarak da adlandırılan bu ürün, erkekler için 3 aylık paket şeklinde de satılmaktadır. Hepsi Eczanem Saç Bakımı kategorisinde de bulabileceğiniz Hairforte Sprey Erkek ürününe uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Siz de saç ektirme işlemine gerek kalmadan dökülmelerden kurtulabilirsiniz.

6 – Hamilelikte Hairforte Tablet Kullanılabilir mi?

Hairforte hamilelikte kullanılması önerilmeyen bir üründür. Daha doğru bir deyişle anlatacak olursak, hamilelik sürecinde tedavi açısından hayati önem taşımayan herhangi bir ilaç kullanılmamalıdır. Bu noktada dökülmeleri önleyen ilaçların kullanımı da önerilenler arasında yer almaz.

7 – Hairforte 18 Yaş Altı İçin Uygun mudur?

Hairforte sprey + xpecia tablet ve diğer sprey ürünleri, çocuklar için ancak ve ancak doktor önerisi ile kullanılmalıdır. Çocuklarınızın saç ve saç derisi hastalıkları ile mücadele ederken, başka alerjik sorunlar yaşamamaları için bir Cildiye hekimi tarafından öneri aldığınızdan emin olmalısınız. Aksi takdirde başka hastalıkların tetiklenmesine neden olabilir.

8 – Hairforte Kanser Hastaları Kullanabilir mi?

Hairforte sprey ne ise yarar sorusu hem markanın kendi sitesinde hem de sağlık sitelerinde sıklıkla dile getirilen sorulardan biridir. Saç dökülmeleri ile mücadele etmede kullanılan Hairforte kanser tedavisi nedeniyle saçları dökülen kişilerin de odağı olmaktadır. Kanser tedavisi gören kişilerin doktorlarına danışmadan Hair Pharma ürünleri de dahil herhangi bir sprey, tablet ya da krem kullanmamaları gerekmektedir.

9 – Emziren Anneler İçin Saç Dökülmeleri İlaçları Tercih Edilmeli mi?

Emzirme dönemindeki annelerin güneş kreminden tutun da diğer tüm krem ve spreyleri kullanırken büyük özen göstermeleri gerekmektedir. Özellikle ilk 6 ayda bebek sadece anne sütü ile beslendiği için annenin vücuduna giren her şeyden etkilenecektir. Bu noktada hassas olmak ve bebeğinizin sağlığı için, zorunda olmadığınız hiçbir ilacı kullanmamalısınız.

10 – Hairforte Tablet ve Sprey Birlikte Kullanılabilir mi?

Cilt ve Deri Hastalıkları uzmanları genellikle Procapil tablet ve sprey ürünlerini bir arada reçete etmektedir. Doktorlar tarafından önerilen bu iki ürün birlikte kullanıldığında çok daha sağlıklı ve hızlı sonuç alabilirsiniz.