Tek bir sonuç gösteriliyor

golden-goat

Golden Goat, 30 yıldır keçi sütü formüllü devam sütü üretimi yapan bir firmadır. Resmi web sayfalarında yer verdikleri önemli karşılama mesajında da yer aldığı gibi bebeklerin özellikle ilk 6 ay içerisinde ihtiyaç duydukları en önemli besin anne sütüdür.

Bebek sağlığının korunması ve bebeğin gelişim süreci için öncelikle anne sütünün verilmesi büyük öneme sahiptir. Fakat bazı özel durumlarda anne sütünün yeterli olmadığı ya da emzirmenin kesilmek zorunda kalındığı durumlarda bebek devam sütü tercihinde bulunmak gerekebilmektedir. Bu noktada annelerin imdadına Golden Goat firması yetişiyor.

Golden Goat Nedir? Ne İşe Yarar?

Golden Goat firması 30 yıllık uzun bir süredir özel bazı durumlar nedeniyle, anne sütüne devam edemeyen bebeklerin sağlıklı beslenmelerine katkı sağlamaktadır. Mide dostu bir ürün olan bu ürün sayesinde bebekler anne sütünden alamadıkları vitamin ve besinleri alabilmekte ve normal gelişimlerine devam edebilmektedir.

1 – Golden Goat Ne İşe Yarar?

Golden Goat devam sütü, bebeklerin kemik ve motor gelişimlerini destekleyen önemli bir üründür. Türkiye de içerisinde olmak üzere dünyanın dört bir yanında milyonlarca bebeğin beslenmesini sağlayan marka, emzirme döneminde yaşanan sorunların da atlatılmasında yardımcı olmaktadır. Tam yağlı keçi sütü içermesi nedeniyle oldukça besleyici bir devam sütü arıyorsanız, Golden Goat tam da size göre bir ürün. Öyle ki bebeklerinizin fiziksel olarak gelişimini destekleyen bu ürün, mutlu ve gazsız bir bebeklik dönemine de yardımcı oluyor.

2 – Anne Sütünün Bırakılmak Zorunda Kalındığı Durumlar Nelerdir?

Her bebek, ilk 6 ay içerisinde yalnızca anne sütü ile beslenmelidir. Bu, tüm dünyaca bilinen bir gerçektir. Fakat bazı özel durumlarda anne bebeğini emzirmemek zorunda kalabilmektedir. Özellikle kanser tedavisi gören annelerin kullandıkları düzenli ilaçların bebek sağlığına zarar verme ihtimali bulunduğu için bebekler çok küçük aylardan itibaren devam sütüne geçebilmektedir.

Mide reflüsü olan bebeklerde de yine anne sütünün alerjik olduğu ya da anne sütünü aldıktan hemen sonra sürekli kusma yaşandığı görülebilmektedir. Bu noktada bebeğin devam sütü ile beslenmesi önerilebilmektedir. Tüm diğer sağlık sorunlarında olduğu gibi bebeğin emzirme döneminde yaşanan sorunlar ile ilgili de doktor önerisi dikkate alınmalıdır.

İkiz ya da üçüz bebeklerde olduğu gibi çoklu gebeliklerde de anne sütü maalesef ki yeterli gelmeyebilir. Gün içerisinde sık sık beslenmek zorunda kalan her bir bebeğin tüm gün yeterince besin alabilmesi bu durumlarda mümkün olmayabilir. Bu noktada annenin kaliteli ve sağlıklı bir bebek devam sütü tercihinde bulunması gerekmektedir. Golden Goat devam sütü sayesinde bebekler hem sağlıklı hem de mutlu bir gelişim süreci geçirebilir.

3 – Golden Goat Nerede Satılıyor?

Golden Goat nerede satılır sorusunun cevabı ise oldukça basit. Çevrenizdeki eczanelerin büyük bir çoğunluğunda yerini alan marka, aynı zamanda internet üzerinden satış da yapıyor. Bebeğinizin ayına ve yaşına uygun olarak seçeceğiniz ürünü ister eczanelerden ister bebek bakım ürünleri satan mağazalardan alabilirsiniz. Golden Goat kapıma gelsin diyorsanız, yapmanız gereken tek şey Golden Goat markasının altında yer alan ürünlerden birini tercih etmek.

4 – Golden Goat 1 800 gr Nedir?

Keçi bebek sütü aramaları ile de karşınıza çıkacak olan Golden Goat fiyat performans ürünüdür. Doyurucu, besleyici ve mide hassasiyetine duyarlı bir ürün olan Golden Goat 1 800 gr içerisinde doğal bitkisel yağlar bulunmaktadır. Bu yağlar, bebeğinizin anne sütünden alamadığı besinleri edinmesini sağlayacaktır. Böylece sizin içiniz rahat, bebekleriniz ile sağlıklı olacaktır.

Keçi sütünde yer alan besleyici protein ve minerallerin yer aldığı Golden Goat 1 numaralı devam sütü sayesinde bebeklerinizin kemik gelişimini destekleyebilirsiniz. Lezzetli yapısı ile bebeğinizin çok seveceği bu ürün, kolay sindirilebilmekte ve böylece birçok annenin ilk aylarda yaşadığı gaz sorunundan kurtulmasını sağlamaktadır. İlave şeker içermeyen Golden Goat besleyici devam sütü ile bebeklerinizin uyku düzenini oluşturmanız da oldukça kolay olacak.

5 – Golden Goat 2 400 gr Nedir?

  1. aydan itibaren tercih etmeniz gereken Golden Goat devam sütü ürününün ismi Golden Goat 2 400 gr şeklindedir. Siz de bebeğinizin ek gıdaya geçmesi gereken bu dönemde doğru bir şekilde beslemek isterseniz, Yeni Zelandalı Golden Goat firması tarafından üretilen bu ürünü dikkate almalısınız.

Anne sütüne en yakın sütün keçi sütü olması nedeniyle, bebeğinizin keçi sütü formüllü Golden Goat ile beslenmesini sağlamak hem sizin hem de bebeğinizin mutlu bir gelişim süreci geçirmesini sağlayacaktır.

İçeriğindeki C vitamini sayesinde demir emilimini destekleyen Golden Goat devam sütü ile kalsiyum ve D vitaminine ulaşmak oldukça kolay ve sağlıklı. Ek gıdaya geçtiğiniz bu dönemde bebeğinizin anne sütünden alacağı besinleri doğru ve kolayca almasını istiyorsanız, Golden Goat 2 400 gram ürününü denemeyi unutmayın.