Gösterilen sonuç sayısı: 10

Foltene Logo

Foltene, saç, kirpik ve kaş bakımı ve sağlığını yakından ilgilendiren ürünler üreten bir markadır. Sadece güzellik ve cilt bakım uygulamaları için değil, aynı zamanda sağlık kuruluşları tarafından da önerilen bir marka olan Foltene Pharma ismi ile de bilinmektedir. İşte, Foltene markası ve piyasaya sürdüğü ürünlerin detayları.

Foltene Pharma Nedir?

Foltene, çalışma hayatına 1944 yılında İtalya’da başlayan bir saç bakım ve güzellik ürünleri markasıdır. 70 yıldan uzun bir süredir dünyanın dört bir yanında ürün satışı yapan marka, Türkiye başta olmak üzere Asya ve Orta Doğu ülkelerinde de büyük bir talep ile karşı karşıyadır. Ürettiği saç bakım ürünleri ile saç dökülmelerini büyük oranda etkileyen bu önemli üretici firma, erkekler tarafından da tercih edilmektedir.

1 – Foltene Pharma Ne İşe Yarar?

Doğal içeriği, besleyici vitaminlerle donatılmış ürün prospektüsü ve güçlendirici etkileri ile Foltene Pharma ürünleri büyük bir ilgi toplamaktadır. Özellikle erkekler tarafından tercih edilen Foltene Pharma Aktif Şampuan ürünleri ile çok daha güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmak oldukça kolaydır.

2 – Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Ne Kadar Etkili?

Foltene Pharma erkek ve Foltene Pharma Kadın ürünleri olarak iki kategoride üretim yapmaktadır. Birbirine benzer etkileri sağlayan hem kadın hem erkek ürün tasarımı yapan firma, özellikle saç dökülmelerini önleyen serum ve şampuanları ile tanınmaktadır. Saç koruyucu serumları, şampuanları ve saç dökülmelerine karşı ürünleri ile bir dünya markası olmayı hedefleyen Foltene markası 150 ve 200 ml boyutlarında çeşitli ürün alternatifleri de sunmaktadır.

3 – Foltene Pharma Erkek Şampuan Nedir?

Türkiye’nin dört bir yanında onlarca saç ektirme merkezi açıladursun, Foltene saç dökülmelerine karşı şampuan üretimi konusunda elde ettiği başarı ile bu işletmelerin önünü kesecek gibi görünüyor. Öyle ki Foltene Pharma yorumlar ve öneriler ile hem erkek hem de sporcu forumlarında önemli bir yer edinmiş durumda.

Foltene Pharma erkek şampuan ürünleri ise içerdikleri doğal besinler ile hem hızlı hem de sonuç odaklı bir iyileşme sağlamaktadır. Kullanan erkeklerin büyük bir çoğunluğu ise düzenli kullanımda saç dökülmelerinin sona erdiğini ve hatta yeni saç çıkma oranlarının da yükseldiğini belirtmektedir. Genetik olarak erken yaşta saç dökülmesi yaşayan erkekler de Foltene markası ürünleri sayesinde saçlarını çok daha iyi koruduklarını ifade etmektedir.

4 – Foltene Pharma Şampuan Kadın Ürünleri Arasında Birinci Sırada!

Türkiye’nin en çok tercih edilen saç dökülmelerine karşı şampuan üreticilerinin başında Foltene geliyor. Saç bakımı ve cilt bakımı uygulamaları yapan birçok kuaför de Folten Pharma ürünlerini kullanarak işlem yaptıklarını belirtmektedir.

Kepeğe karşı şampuan üretimi de yapan marka, Foltene Pharma Kepek Şampuanı sayesinde hem sağlıklı hem de dikkat çekici saçlara ulaşmanızı sağlıyor. İçeriğindeki anti-dandruff özelliği sayesinde saçlarda oluşan kepeklenme ve deri soyulmalarının önüne geçmenizi sağlıyor. Kadınların en dikkat çekici bölgelerinden biri olan saçlarının çok daha güzel ve parlak görünmesini sağlıyor.

5 – Yağlı ve Kuru Saçlar İçin Foltene

Hem kadın hem de erkekler için birbirinden farklı ve faydalı ürünleri bulunan Foltene markası, ürettiği saç bakım şampuanlarını üretirken hem kuru hem de yağlı ciltleri dikkate almaktadır. Kepeğe karşı etkili şampuan ve ürünlerini ister yağlı ister kuru cilde sahip olun, kullanma şansına sahipsiniz. Saç dökülmelerinde etkili olan saç ve cilt yapınıza uygun ürünü seçerek, çok daha sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.

6 – Foltene Saç Serumu

İçeriğinde herhangi bir hayvansal maddenin yer almadığı Foltene Saç Serumu sayesinde saç dökülmelerinden kurtulmanız mümkündür. İçeriğinde yer alan magnezyum, kalsiyum, potasyum, çinko, demir ve fosfor maddeleri ile çok daha parlak ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlarınızın dökülmekten kurtulurken, çok daha kolay bir şekilde uzadığını fark edeceksiniz.

7 – Foltene Pharma Kaş ve Kirpik Bakım Ürünü Ne İşe Yarar?

Foltene, yalnızca saç bakım ürünleri tasarlayan bir firma değildir. Ünlü İtalyan marka, kaş ve kirpik dökülmeleri ile karşı karşıya kalan kadınlara özel ürünler de hazırlamaktadır. Foltene Pharma kaş ve kirpik bakım ürünü sayesinde makyaj öncesi ve uyku öncesi bakımınızı yapabilirsiniz.

Üst ve alt kirpiklerinize uygulama yapmanızı sağlayacak olan esnek maskara da ürün içerisinde yer almaktadır. Siz de sabahları makyaj yapmadan önce ve akşamları makyajınızı temizledikten sonra kirpik ve kaş bakımınızı yapabilirsiniz. Böylece çok daha güzel ve sağlıklı bir görüntüye kavuşabilirsiniz.