60 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Filorga Duo Mask

551,00

Filorga, 1978 yılından günümüze dek her zaman kaliteli hizmet sunan bir marka olmuştur. Cilt bakım ürünleri konusunda uzman olan markanın ürünlerinin tamamı laboratuvar ortamında uzman kişiler tarafından üretilmektedir. Filorga Türkiye pazarı içerisinde de kendine köklü bir yer edinmiş bir marka olduğundan tüm ürünlerine ulaşılabilir.

Markanın ön plana çıkan cült bakım ürünlerinin tamamı cildin ihtiyaçlarına yanıt veren kaliteli ürünlerdir. Farklı cilt tiplerine yönelik kalıcı çözümler üretebilen markanın en popüler ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Markaya ait tüm ürünleri de hızlı kargo ve size özel fiyat fırsatları ile satın alabilirsiniz.

Filorga Ürünleri ve Ürünlerin Etkileri

Filorga kullananlar bu ürünlerin doğru kullanımında yüzde yüz verim aldıklarını çeşitli forumlarda dile getirmişlerdir. 1978 yılından itibaren hizmet sunan marka, hiçbir zaman çizgisinden kaymamış ve her daim kaliteli hizmet sunma garantisi vermiştir. Markanın cilt bakım ürünlerinin tamamı da bu alanda uzman olan kişilerce üretilmiş ve laboratuvar ortamında hazırlanmıştır.

Ürün çeşitliliği bakımından da zengin olan marka, tüm cilt tiplerine uygun farklı ürünler üretmeye özen göstermektedir. Ciltte meydana gelen sarkma ve kırışıklık gibi istenmeyen durumlarla savaşan markanın ürün çeşitliliği de buna uygun olarak geliştirilmiştir. İşte, Filorga tarafından Türkiye’de de satışa sunulan en popüler ve sevilen ürünler.

1-      Filorga Time Filler Night

Filorga Time Filler ürünleri ile popüler olmuş bir markadır. Gece bakımı için uygun olan bu ürünle birlikte sarkmaların ve kırşıklıkların önemli ölçüde önüne geçilmektedir. Özellikle de mimiklerden dolayı meydana gelen kırışıklık belirtileri bu gece kremi ile tamamen önlenebilir.

Gece kremini yatmadan önce tamamen temizlenmiş olan cildinize uygulamanız tavsiye edilmektedir. Gece boyu nem oranını sabit tutan bu krem ile hem derin hem de yüzeysel kırışıklıkların önlenmesi mümkün hale gelecektir. Filorga güvencesi ile üretilen gece kremi, cildinizin nemini koruyarak gece boyunca koruma garantisi vermektedir.

Markanın bu popüler ürününe de sitemizdeki ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Ürünü anında satın alarak hızlı kargo ve çeşitli fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

2-      Filorga Optim Eyes

Filorga göz kremi alanında da önemli çalışmaları ile bilinen bir markadır. Markanın özel üretimi olan Optim Eyes kremi, göz çevresinde meydana gelen sarkma ve kırşıklık gibi istenmeyen durumlar ile savaşmaktadır. Göz çevresi, yaşlanma belirtilerinin en sık hissedildiği noktalardan biri olduğundan dolayı markanın bu alanda özel çalışmaları bulunmaktadır.

Optim Eyes ürünü de göz çevresini oldukça verimli etkileyen bir üründür. Ürünü buzolabı ortamında muhafaza ederek alacağınız verimi daha da yükseltebilirsiniz. Markanın ürünlerine yine ilgili kategoriden ulaşabilir ve anında satın alabilirsiniz.

3-      Filorga Hydra Filler Serisi

Filorga, cildin geç yaşlanması ve yaşlanma belirtilerinin de önemli ölçüde ortadan kaldırılması adına hizmet veren bir firmadır. Bu da markanın hydra serisine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne sermektedir. Cildin doğal neminin muhafaza edilmesine yönelik ürünler sunan marka, bu sayede yaşlanma karşıtı formüller geliştirmektedir.

Cildin nem oranının optimize edilmesi ve gün boyu nemli kalabilmesi için siz de markanın bu ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Markanın nemlendirici ürünlerine göz atmak için de ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacını olan ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

4-      Filorga Lift Designer Ultra Lifting Serum

Filorga çatısı altında piyasaya sürülen bir diğer popüler ürün de Lift Designer Ultra Lifting Serum ürünüdür. Cilt serumları arasında önemli bir yere sahip olan bu ürünün etkileri de kısa sürede görülmeye başlanmaktadır. Cildin daha sıkı hale gelmesi ve yaşlanma belirtilerinin önemli derecede azalması için bu ürünün tercih edilmesi mümkündür.

Ürün, sarkmalar ile savaşırken çok az kullanımda dahi etki göstermeye başlayacaktır. Ürünün içeriği de tamamen markanın uzman dermatologları tarafından özel formüller ile tasarlanmıştır. Yüzde yüz bilimsel etkili ürünü siz de sitemizden hemen satın alabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı bu ürün sayesinde ilk kullanımlarda dahi etkileri gözlemlemeniz mümkündür.

Filorga bünyesinde piyasaya sürülen diğer tüm ürünleri de sitemizdeki marka kategorisinde bulabilirsiniz. Sitemizin müşterilerine özel çeşitli fırsatlarından faydalanarak kaliteyi uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Üstelik hızlı kargo ve güvenilir alışveriş imkanlarından da faydalanarak keylifli bir alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.