Gösterilen sonuç sayısı: 6

EasyVit, sağlıklı bir yaşam için tercih edilmesi gereken bir tür besain takviyesi üreticisidir. Bünyesinde pek çok takviye ürünü barındıran markanın, ürünlerinin tamamı da yeni geliştirilmiş olan formüllere dayandırılır. Markanın kullandığı Concordix teknolojisi ile takviye gıdalardan alınan verimin en üst seviyey çıkması sağlanır.

EasyVit Türkiye pazarına da girerek kısa sürede popüler hale gelmiş bir markadır. Marka bünyesinde üretilen takviyelerin de hem yetişkinler hem de çocuklar için olan versiyonları bulunmaktadır. Markanın tüm takviye ürünlerine sitemizden ulaşabilir ve size yönelik sunulan çeşitli kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

EasyVit Ürünleri

EasyVit yetişkin ve çocuklar için özel olarak ürettiği takviye ürünleri ile dünya çapında popüler hale gelmiş bir markadır. Markanın takviye ürünlerinin tamamı bilimsel metodlara dayandırılarak üretilmiş ve piyasaya sürülmüştür. Marka, tüm takviye gıda ürünlerinde kolay çiğnenebilir ve rahatsız etmeyen bir formül kullanmaktadır.

Çiğnenebilen tabletler halinde üretim yapan markanın en önemli özelliği de takviyelerin kolay yutulabilir olmasıdır. Herhangi bir şekilde rahatsız edici tat ya da koku barındırmayan ürünleri sitemizde de bulabilirsiniz. EasyVit bünyesinde üretilen takviye ürünlere yakından bakarak ihtiyacını olan ürünü seçebilirsiniz.

1-      Easy Fishoil

EasyVit fishoil, çocuklar için üretilmiş olan oldukça etkili bir gıda takviyesidir. İçeriğinde balık yağı ve D vitamini barındıran bu ürünün kolay yutulabilir olması da artı bir faktördür. İçeriğinde doğal limon ve portakal aromalarını barındıran bu takviye gıdanın günde 1 ya da 2 defa kullanılması mümkündür.

3 – 10 yaş arası çocukların kullanımına uygun olan ürünün üretim yeri de Norveç’tir. Patentli ve onaylı bir ürün olan Easy Fishoil, çocukların normal kemik gelişimini sağlamaları açısından büyük önem taşımaktadır. Omega 3 bakımından da zengin olan bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Marka bünyesinde piyasaya sürülen bu ürünü sitemizden temin edebilir ve hızlı kargo gibi seçeneklerden de faydalanabilirsiniz.

2-      Easy Fishoil Q

EasyVit Omega 3 bakımından zengin içerikteki ürünleri piyasaya sunan bir firmadır. Fishoil Q da 4 – 10 yaş arası çocukların kullanımına uygun zengin içerikli bir takviye üründür. Günde 1 defaya mahsus olarak kullanılabilen bu ürünün balık yağı ve Omega 3 bakımından zengin olduğu söylenebilir.

East Fishoil Q, B6, B12 ve folik asit bakımından da gereken desteği kolayca sağlayabilen bir üründür. Ürün, Norveç’te üretilmiş olup patentli ve yüzde yüz onaylı bir ürün olarak sunulmaktadır. Siz de bu ürünü sitemizde bulunan EasyVit ürünleri kategorisinden sipariş edebilirsiniz. Bu sayede sitemizde size özel olarak sunulan çeşitli kampanyalardan da faydalanmış olursunuz.

3-      Easy Fishoil Multi

EasyVit multivitamin bakımından zengin içerikli ürünleri ile de ön plana çıkan bir markadır. Easy Fishoil Multi de hem balık yağı hem de multivitamin içerikli başarılı bir gıda takviyesidir. 4 – 10 yaş arasındaki çocuklar için tavsiye edilen bu ürünü de günde 1 defa kullanabilirsiniz.

Ürün, EPA ve DHA içerikli ve multivitamin destekli bir üründür. Doğal limon, portakal ve çilek aromasına sahip olan ürünün bu sayede kolay yutulabilir olması sağlanmıştır. Jel kıvamına sahip olan ürün, kötü tat ve kokulardan da tamamen ayrıştırılarak tüketime hazır hale getirilmiştir.

4-      Easy Fishoil Yetişkin

EasyVit, yetişkinler için de gıda takviyesi ürünleri piyasaya sunan bir markadır. Easy Fishoil Yetişkin ürünü de Omega 3 bakımından bir hayli zengin bir üründür. Yetişkinler için jel kıvamında ve kolay çiğnenebilen bu ürün, günde 1 defa tüketilebilir.

Herhangi bir şekilde koku ve tat bakımından rahatsız etmeyen ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Markaya ait bu ve diğer tüm ürünler için de ilgili kategoriyi ziyaret ederek size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

5-      Easy Defence

EasyVit Easy Defence ürünü de yatişkinler için özel üretim olup vitamin takviyesi bakımından oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Üründe A, D ve E vitaminleri bulunduğu gibi aynı zamanda beta glukan içeriği de bulunmaktadır.

Ürünün 4 – 10 yaş arası çocukların kullanımı bakımından da uygun olup günde 1 defa tüketilmesi gerekir. Kemik gelişimi ve korunması açısından etkili olan ürünün, bağışıklık sistemine de olan katkıları oldukça fazladır.