Gösterilen sonuç sayısı: 21

Durex, cinsel sağlık söz konusu olunca ülkemizde ve dünyada ön plana çıkan markalar arasında yer almaktadır. Ortalama 90 yıldır ara vermeksizin üretim hayatına devam eden marka, bu alanda her zaman da uzman kişiler ile çalışmıştır. Cinsel hayatın korunmasında oldukça önemli etkili olan markanın bu yolda geliştirdiği pek çok önemli ürün bulunmaktadır.

Dünyanın en önemli kondom üreticilerinden olan Durex, aynı zamanda çeşitli cinsel sağlığı koruyan ürünleri ile de ön plana çıkmayı başarmaktadır. Marka, Türkiye’de de geniş bir kitleye hitap ederken ürün kalitesini de her daim yüksek tutmaya ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Durex Markası Ürün Çeşitliliği

Durex Türkiye, dünyanın en önemli prezervatif üreticilerinden olan markanın ülkemizdeki önemli temsilcisidir. İlk olarak yaklaşık 90 sene önce The London Rubber Company çatısında kurulan marka, zamanla dünyanın hemen hemen her noktasına hizmet vermeye başlamıştır. En başından beri insan anatomisine en uygun prezervatifleri üreten marka, sağlıklı bir cinsel yaşam için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Durex, insan doğasına en uygun olan kondom ürünlerini piyasaya sürerken alerjik reaksiyon ihtimallerini de ortadan kaldırmayı hedeflemiştir. Lateks ürünlerden vazgeçen marka, zamanla insan vücudu ile yüzde yüz uyumlu olan ürünleri piyasaya sürerek dikkat çekmiştir.

Markanın prezervatif çeşitlerinin yanı sıra cinsel yaşamı canlandırmayı hedefleyen ve cinsel sağlığı koruyan bazı ek ürünleri de bulunmaktadır. Marka, diğer rakiplerini de kısa sürede geride bırakarak prezervatif ve diğer ürünler konusunda hala çığır açmaya ve en iyisini sağlamaya da devam etmektedir.

Durex, söz konusu daha kaliteli bir cinsel yaşam olunca akla gelen en önemli markalardan biridir. Daha önce hiç denenmemiş yöntemleri de insan anatomisine uygun bir hale getiren markanın günümüzde bu alanda pek çok ürün çeşitliliği de bulunmaktadır. Siz de markanın en sevilen ürünlerini online eczanemizde bulabilirsiniz. Markanın tüm ürünlerini de size özel çeşitli kampanyalardan ve hızlı kargolama fırsatlarından faydalanarak sipariş verebilirsiniz.

1- Durex Prezervatif Çeşitleri

Durex prezervatif yorumları üzerinden de anlaşılacağı gibi markanın piyasaya sürdüğü kondom serisi her zaman olumlu yorumlar almıştır. Marka, daha sağlıklı bir cinsel yaşam için harekete geçerek tam 90 sene önce ilk prezervatifini piyasaya sürmüştür. O günden bugüne dek bu alanda daha da uzmanlaşan marka, günümüzde pek çok farklı komdom çeşidi üretmeye de devam etmektedir.

Durex Intense, markanın üretip piyasaya sürdüğü en önemli komdom çeşitlerinden biridir. Kadınların daha fazla zevk almasını sağlayan bu ürün, ısıtıcı ve soğutucu jeller içererek de zevki en üst noktaya taşımayı hedeflemektedir. Hem kadınlar hem de erkekler için oldukça ideal olan bu ürün, prezervatif sektöründe atılan ilk adımlardan da biridir.

Durex, 10’lu, 20’li ve 40’li paketleri ile satışa sunulmaktadır. Markanın ön plana çıkan diğer prezervatif ürünleri arasında da Yok Ötesi, Extreme, Gerçek Dokunuş, Chill ve Yakın Hisset gibi modeller de yer almaktadır.

Son olarak Durex Naturals ile dikkat çeken marka, insan doğasına en uygun naturel ürünlerini piyasaya sürmeyi başarmıştır. %98 oranında doğal olan bu ürün, herhangi bir alerjik reaksiyonun görülmesine de önemli ölçüde engel olmaktadır. Siz de markanın en sevilen kondom çeşitlerini sitemizden bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

2- Durex Diğer Ürünler

Durex, kayganlaştırıcı jel ve çeşitli eğlenceli ürünleri ile de dikkat çeken bir marka olmuştur. Markanın jel içerikli ürünleri de insan anatomisine en uygun şekilde tasarlanmış olan ürünler arasında yer alır. Naturals serisi kapsamında da jel üreten marka, bu sayede herhangi bir şekilde alerjik reaksiyon görülmesini de tamamen önlemeye çalışmaktadır.

Markanın uyarıcı ve masaj jelleri olmak üzere farklı ürün kategorileri de mevcuttur. Daha kaliteli ve sağlıklı bir cinsel yaşam için markanın özenle piyasaya sunduğu ve 90 yıldır başarı gösterdiği ürünler tercih edilebilir.

Durex markası altında üretilip piyasaya sürülmüş olan pek çok ürünü de yine sitemizde yer alan marka kategorisinde bulabilirsiniz. Cinsel yaşam ile ilgili en çok tercih edilen ürünleri sitemizden satın alarak size özel bazı fırsatlardan da faydalanabilirsiniz. Online eczanemiz en kaliteli markaları bünyesinde barındırarak sizlere üstün kalite hizmet sunmaya devam etmektedir.