55 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Ducray, hem saç bakım hem de cilt bakım ürünleri alanında uzmanlaşmış firmalardan biridir. Marka, uzun zamandır dermokozmetik alanında dünya çapında çok sevilen popüler ürünleri üretmeyi başarmıştır. Ducray tarafından üretilip piyasaya sürülen ürünlerin her biri de uzman kişiler tarafından özenle formülleştirilmiş ürünlerdir. Saç bakım ve cilt bakım alanında uzman olan marka, Albert Ducray tarafından geliştirilmiştir.

Ducray, cilt ve saç bakım ürünleri ile uygulanan bölgeyi derinlemesine temizler ve bakım yapar. Yalnızca birkaç kullanımda etki gösteren ürünler, kalıcı çözümler arayanlar için oldukça idealdir. Markanın en sevilen saç ve cilt bakım ürünlerini de yine online eczanemizde bulabilirsiniz.

Ducray Ürün Çeşitliliği

Ducray ürünleri, hem dünyada hem de Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. Markanın cilt va saç bakım ürünleri, uzun süreli etki alanına sahip olduğundan dolayı diğer bakım ürünlerini de genellikle geride bırakmaktadır. Her türlü saç ve cilt bakımı için etkili ürünler üreten marka, bu sayede farklı ihtiyaçlara yönelik de çözümler sunabilmektedir.

Ducray Türkiye pazarında da etkili bir marka olarak eczanelerde satışa sunulmaktadır. Markanın ürünleri de her türdeki cildin gereksinimlerini karşılayabilecek formüllere sahiptir. Günlük cilt bakım rutininize eşlik edecek olan ürünleri düzenli kullanmanız halinde yüzde yüz verim almanız da mümkündür.

Markanın cilt ve saç bakım ürünleri, farklı ihtiyaçlara ve farklı cilt tiplerine yardımcı olacak şekilde üretilmektedir. Bu ürünleri düzenli kullanarak cildinizde ya da saç derinizde meydana gelen tüm sorunlara elveda diyebilirsiniz.

Markanın Türkiye’de de satışa sunulan saç ve cilt bakım ürünleri için her zaman online eczanemize de güvenebilirsiniz. Online eczanemizde satışa sunulan marka ürünlerinden size en uygun olanları dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Bu sayede sitemizin müşterilerine özel olarak sunduğu pek çok kampanyadan da faydalanmış olursunuz. Online olarak hizmet sunan eczanemiz, hem hızlı kargo hem de uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

1- Ducray Cilt Bakım Ürünleri

Ducray, cilt bakım ürünleri alanında pek çok rakibini geride bırakmış bir markadır. Markanın bakım ürünleri, zorlu cilt problemlerine bile etki edecek şekilde formülleştirilmiştir. Cildinizde meydana gelen ve sizi yıllardır meşgul eden sorunları markanın sunduğu özel formüller ile iyileştirmeniz mümkündür.

Ducray, özellikle de en sorunlu ve hassas cilt tiplerini için kalıcı çözümler üretmesi ile ön plana çıkan bir markadır. Karma, yağlı, kuru ve normal ciltler için bakım ürünleri üreten marka, hassas yapıdaki ciltleri de önemsemektedir. Tüm bunların yanı sıra markanın lekeli cilt tiplerini kapsayan etkili ürünleri de bulunmaktadır.

Ducray Melascreen, cilt lekeleri için üretilmiş olan özel cilt bakım ürünlerinden biridir. Markanın en fazla tercih edilen ürünlerinden biri olan Melascreen, cilt tonunu eşit kılan etkilere sahiptir. Söz konusu cilt lekeleri olunca siz de markanın özel olarak geliştirdiği bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Ducray Kerancnyl de yağlı yapıdaki ciltler için üretilen en özel formüllerden biridir. Yağlı cilt yapılarında ortaya çıkan pek çok sorun da bu etkili ürün ile ortadan kaldırılabilir. Cilt parlamalarına karşı da etkili olan ürün, yağlı ciltleri kurutmadan ve yıpratmadan tedavi etmeyi amaçlamaktadır.

Kerancnyl ile cildinizi temizlerken aynı zamanda akne ve sivilce gibi sorunlara da veda edebilirsiniz. Yağlı ciltlerin tıkalı gözenekler problemlerine de bu ürünle çözüm bulmanız mümkün olacaktır.

2- Ducray Saç Bakım Ürünleri

Ducray şampuan ve diğer tüm saç bakım ürünleri de markanın bir diğer ön plana çıkan bakım serileri arasında yer almaktadır. Pek çok saç ve saç derisi sorununu yok edebilen bu ürünler, etkili formüller ile özenle üretilmiş ürünlerdir. Markanın özel olarak üretip piyasaya sürdüğü ürünlerin yağlı ya da kuru saç sorunları ile de ilgilenen formülleri bulunmaktadır.

Ducray tarafından üretilen saç bakım ürünleri, kepek ya da dökülme gibi temel sorunlar ile de ilgilenmektedir. Saçta meydana gelen yıpranmaları ortadan kaldıran saç bakım ürünleri, düzenli olarak kullanıldığı taktirde de kalıcı etki gösterebilmektedir.

Ducray markasına ait olan tüm saç bakım ürünlerini de online eczanemizde bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan marka ürünlerini hemen sipariş verebilirsiniz. Bu sayede müşterilerimize özel fırsatlardan da faydalanma şansına sahip olursunuz.