64 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Dermoskin, 2007 yılında piyasaya girmiş olan ve dermokozmetik alanında da kendini önemli ölçüde geliştiren bir markadır. Markanın ürünleri arasında da cilt ve saç ve vücut bakım ürünleri yer alır. Markanın pek çok ürünü de başta ülkemiz olmak üzere dünyanın pek çok noktasında büyük ilgi görmektedir. Dermoskin, cilt bakım ürünlerinde her zaman uzman kişiler ile çalışmayı tercih eden bir markadır.

Markanın bakım ürünlerini de online eczanemizde bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz tüm marka ürünlerinde de size özel bazı fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Üstelik online eczanemiz tarafından sunulan hızlı kargolama fırsatlarından da faydalanarak ürünlerinizi kısa sürede adresinizde bulabilirsiniz.

Dermoskin Ürün Çeşitliliği

Dermoskin ürünleri arasında hem cilt hem de vücut bakım ürünleri ön plana çıkmaktadır. Marka, uzun yıllardır saç bakım ürünleri konusunda da yetkin hale gelmiş ve piyasaya saç bakımına yönelik etkili ürünler sunmayı başarmıştır. Marka tarafından üretilip piyasaya sürülen ürünlerin her biri de gereken yerlerden onay almış kaliteli ve güvenilir ürünlerdir.

Dermoskin, saç bakımının yanı sıra güneş koruyucu ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Koruma oranı oldukça yüksek olan bu ürünlerin çocuklar ve yetişkinler için olan farklı versiyonları da bulunmaktadır.

Marka tarafından piyasaya sürülen ürünlerin tamamında uzmanlar tarafından geliştirilen özel formüller bulunur. Bu özel formüllerin de uygulanan bölgeye olan etkileri uzun sürelidir. Yani markanın cilt ya da vücut bakım ürünlerini kullanmaya başladığınızda kalıcı çözümler alacağınızı bilmeniz de gerekmektedir.

Dermoskin tarafından piyasaya sürülen ürünlerin tamamını sitemizden bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Sitemizdeki tüm ürünleri de özel fırsatlardan faydalanarak satın alabilirsiniz. Online eczanemizde satışa sunulan marka ürünleri hızlı kargolama ile hemen adresinize gönderilecektir. Üstelik online eczanemiz tarafından size sunulan çeşitli uygun fiyat kampanyalarında da faydalanmanız mümkündür.

1- Dermoskin Cilt Bakım Ürünleri Serisi

Dermoskin krem serisinde yer alan ürünlerin tamamı da cilt yapısını koruyan ve kollayan bir etkiye sahiptir. Markanın cilt bakım ürünleri de her cilt tipine uygun bir şekilde formülleştirilen serilerden oluşmaktadır. Marka, yağlı, karma ve kuru ciltlere uygun bakım ürünleri ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Dermoskin, normal ve hassas ciltler için de kalıcı çözümler üretme yoluna girmiş bir markadır. Marka tarafından üretilip piyasaya sürülen ürünler, cilt yapısının normalize edilmesini ve cilt kusurlarının bir an evvel giderilmesini sağlar. Marka tarafından üretilen ürünler, cildi temizler, arındırır ve cilde gereken desteği vererek daha sağlıklı bir cilt yapısına sahip olunmasını sağlar.

Dermoskin BB krem, bu seride en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. BB kremler ile hem cilt kusurları kapatılır hem de bu kusurların iyileşmesi sağlanmış olur. Çok yönlü bir kullanım sunan BB kremler, cildin ihtiyaç duyduğu tedaviyi de uygulayarak sorunların kökten çözülmesine yardımcı olmaktadır.

2- Dermoskin Vücut Bakım Ürünleri Serisi

Dermoskin Acnegun yüz yıkama jeli gibi ürünlerin de içinde yer aldığı bu seri, etkili vücut bakım ürünlerini içermektedir. Yüz yıkama jeli gibi ürünler, akneye meyilli olan ciltlere uygulanabildiği gibi seride yer alan diğer ürünler de her türlü cilt tipine uygulanabilir. Markanın yüz yıkam jellerini satın alırken siz de cilt yapınıza en uygun olan ürünleri seçmeye özen göstermelisiniz.

Dermoskin tarafından üretilen vücut bakım ürünleri arasında probiyotik kremler ve aynı zamanda nemlendirici kremler de yer almaktadır. Vücudun doğal neminin korunuyor olması cildin daha genç görünmesine de yardımcı olacaktır. Bu sayede cildin daha geç yaşlanma belirtileri göstermesi de söz konusudur. Aynı şekilde daha sağlıklı ve parlak bir cilt için de bu tip ürünlerin tercih edilmesi gerekir.

3- Dermoskin Güneş Koruyucu Ürünleri Serisi

Dermoskin güneş kremi ürünleri, üstün koruma etkisine sahip olup güneşin zararlı ışınlarından sizi korumaktadır. Yüksek koruyucu etkiye sahip olan güneş koruyucu ürünler, yazı da daha rahat geçirmenize de yardımcı olmaktadır.

İçerik bakımından hem koruyan hem de nemlendiren etkiye sahip olan koruyucu ürünler, cildinizin zarar görmesini önemli ölçüde engeller. Siz de markanın tüm güneş koruyucu ürünlerini sitemizdeki marka kategorisinde bulabilirsiniz. Bu sayede Dermoskin ürünlerinin yüksek kalitesini siz de deneyimlemiş olursunuz.