104 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Darphin Logo

Darphin, 1958 yılında cilt bakım ürünleri alanında uzmanlaşan firma, Paris’ten tüm dünyaya yayılmayı başarmıştır. Cilt bakımı konusunda uzmanlar ile birlikte hareket eden markanın ürünleri de bu alanda oldukça etkili ürünlerdir. Marka, Fransız kraliçelerinin cilt bakım rutinlerini ilham alarak cildin doğal yapısını koruyan ürünler üretmeye başlamıştır.

Darphin, ülkemizde de ilgi gören bir marka haline gelerek eczanelerde satılmaya başlanmıştır. Online eczanemizden de markanın en sevilen ve etkili ürünlerine ulaşmak mümkündür. Üstelik Darphin ürünlerini sitemizden sipariş vererek size özel bazı fırsatlardan da faydalanabilirsiniz. Hızlı kargolama ve uygun fiyat garantisi ile en kaliteli ürünleri uygun fiyatlara anında satın alabilirsiniz.

Darphin Ürün Çeşitliliği

Darphin krem çeşitlerinde çığır açmış olan dermokozmetik markalarının başında gelmektedir. Bitkisel özlü kremler üreten marka, bu alanda uzmanlaşmış olan botonikçiler ile de ortak hareket etmektedir. Zaten markanın 1958 yılında kurulum sürecinde de önemli botonikçiler rol almıştır.

Darphin ürünleri de gerek cilt tiplerine gerekse de yaşa uygun bir şekilde ürün çeşitliliği içerisinde üretilmektedir. Markanın cilt bakım ürünleri bitkilerin cilt bakımı açısından en önemli kısımlarından elde edilen özler ile formülleştirilmiştir. Hem bilimi hem de doğayı iç içe geçiren bu ürünleri kullanırken cildinizdeki değişimi hemen fark edeceksiniz.

Marka tarafından üretilen dermokozmetik ürünleri, cildin çeşitli ihtiyaçlarına uygun bir şekilde sıralanmıştır. Cildin doğal yapısını muhafaza eden ürünlere ek olarak markanın anti aging içerikli ürünleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda cildi temizleyen ve arındıran marka ürünleri de en fazla dikkat çeken cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

Darphin çatısı altında üretilen tüm cilt bakım ürünlerinde bitkilerin kattığı güzellik iksirleri yer alır. Doğanın iyileştiren ve güzelleştiren özlerini içeren bu ürünleri siz de denemek isteyebilirsiniz. Online eczanemizde satışa sunulan marka ürünlerini de hemen sipariş vererek müşterilerimize özel sunulan çeşitli fırsatlardan da faydalanabilirsiniz.

1- Darphin Yaşlanma Karşıtı Bakım Serisi

Darphin, yaşlanma karşıtı ürünleri ile ön plana çıkan önemli markaların başında gelmektedir. Markanın bu ürünleri yaşlanma belirtilerini olabildiğince erteleyerek daha bebeksi bir cilde sahip olmanızı sağlar. Birden fazla yaş aralığına uygun ürünlerin yer aldığı seride serum, krem ve göz çevresine uygulanan çeşitli bakım ürünleri bulunmaktadır.

Özellikle de cildin doğal neminin korunmasına yardımcı olan bu ürünler ile yaşlanma belirtilerine veda edebilirsiniz. Darphin markası altında üretilen bu bakım ürünlerinde de elbette bitkisel özler yer almaktadır. Yaşlanma etkilerini daha doğal yollar ile ortadan kaldırmak için markanın özel olarak ürettiği bu seriye göz atabilirsiniz.

Darphin anti aging serisi içerisinde kırışıklık belirtilerini ortadan kaldıran etkili formüller yer almaktadır. Cildin sıkılaşmasına da olanak tanıyan bu formüller, daha pürüzsüz bir cilt dokusunun da oluşmasına yardımcı olmaktadır.

2- Darphin Güneş Koruyucu Serisi

Darphin güneş kremi çeşitleri ile güneşin vereceği zararları en aza indirmeniz mümkün olacaktır. UVA ve UVB ışınlarından koruyan bu ürünler ile cildinizi yaz mevsiminde daha sağlıklı tutmanız da mümkündür. Her ne kadar güneşin faydaları da olsa bazı doğrudan gelen ışınlardan cildimizi korumamız gerekmektedir. Bunun için de yüksek koruyucu etkili Darphin  güneş ürünlerini tercih edebilirsiniz.

SPF özelliği oldukça yüksek olan bu ürünleri yalnızca yaz aylarında değil dört mevsim boyunca da kullanabilirsiniz. Güneşin cildinizi yıpratmasına izin vermeden cilt dokunuzu bitkisel formüller ile zenginleştirilmiş olan Darphin serisi ile koruyabilirsiniz.

3- Darphin Aromatik Bakım Serisi

Darphin el kremi gibi günlük kullanıma uygun ürünlerin de yer aldığı bu seride cilt dokusunu koruyan bitki özleri ön plana çıkmaktadır. Doğadan gelen güzellik formüllerini kullanan marka, bu sayede aromatik seriyi piyasaya sürmüştür. Portakal çiçeği ve 8 farklı çiçek özlerini kullanarak formülleştirilen bu ürünler cildinizi koruyan ve parlaklık kazandıran etkilere sahiptir.

Meyveler ile de desteklenmiş olan cilt bakım ürünleri C vitamini de içererek cildinizi daha genç gösterebilir. Özellikle de Darphin göz kremi gibi ürünler ile göz çevrenizin daha sağlıklı bir görünüm elde etmesi de mümkün olacaktır. Siz de markanın çatısı altında üretilen aromatik serisini sitemizden size özel fırsatlar ile satın alabilirsiniz. Hem uygun fiyat hem de hızlı kargolama gibi özel seçeneklerden de bu sayede faydalanmış olursunuz.