Tek bir sonuç gösteriliyor

Cistus Logo

Cistus, Türkçe’de “pembe laden” olarak bilinen ve şifa sağladığı kanıtlanan bir bitkidir. Bu bitkiden adını almış olan marka da antiviral özellikler taşıyan pastiller üretip piyasaya sunmaktadır. Markanın ürettiği pastillerin özü de tamamen bitkisel olup pembe laden bitkisine dayanmaktadır. Cistus, pastillerin hem bitki özleri hem de bilim ile birleşerek soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıkların etkilerinin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Siz de dilerseniz bu bitki özlü pastilleri sitemizdeki ilgili kategoriden bularak hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede antiviral özelliği taşıyan bu ürünlerle daha sağlıklı günlere de merhaba diyebilirsiniz. Pastilleri satın alırken size özel bazı fırsatlardan da anında faydalanabilirsiniz.

Cistus Nedir?

Cistus, “cistus creticus” tam adıyla bilinen ve antibakteriyel özellikler taşıdığı söylenen bir bitki türüdür. Türkiye’de de oldukça fazla bulunan bu bitki, dilimizde ve halk dilinde de pembe laden olarak adlandırılmıştır. Pembe renkli ve menekşeyi andıran bu bitki, ülkemizde genellikle Akdeniz Bölgesi kesiminde bulunmaktadır.

Türkiye’de uzun zamandan beridir görülen bu bitki, aslında dünya çapında da büyük bir üne sahiptir. Çeşitli enfeksiyon hastalıklarına iyi geldiği söylenen pembe laden bitkisi, pastil haline getirilerek vücuda alınmalıdır.

Cistus antivirüs pastil de bu alanda aynı isimle hizmet sunan markaya ait bir üründür. Markanın başa çıkan bu ürünü, yeni nesil pastiller alanında dünyada bir numara olarak da kabul edilmektedir. Siz de dilerseniz markanın bu çok sevilen pastillerini sitemizden bulabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde de size özel çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Özellikle de çeşitli fiyat kampanyaları ve hızlı kargolama gibi imkanlar sitemizde sizi bekliyor olacaktır. Online olarak hizmet sunan eczanemizden yüzde yüz onay almış olan pek çok markanın ürününü de bulmanız mümkün olacaktır. Cistus markasının da ön plana çıkan tüm ürünleri markanın yer aldığı özel kategori içerisinde satışa sunulmaktadır.

Cistus Antiviral Ürünleri

Cistus pastil, son dönemin en dikkat çeken ürünlerinden biridir. Özellikle de gribal enfeksiyon gibi durumlarda bu pastilin alınması enfeksiyonun iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Pembe laden bitkisinden üretilen bu ürün, hem bitkisel hem de bilimsel içerikte oldukça etkili bir üründür.

Markanın piyasaya sürdüğü bu ürünleri gribal enfeksiyon gibi durumlarda alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından da onay almış olan pastiller, dünya çapından en fazla tercih edilen pastiller arasında yer almaktadır.

Cistus markası altında üretilen pastillerin koruyucu etkisi de oldukça yüksektir. Pembe laden bitkisinden elde edilen bu ürünler, bitkinin gücünü de alarak üstün koruma yetisine sahiptir. Markanın pastilleri, pandemi döneminde de büyük ilgi görmüştür. Elbette hastalığa yönelik doğrudan ilaç olarak kullanılmayan pastiller boğazın rahatlamasına yardımcı olmaktadır.

Cistus marka pastilleri alırken de mutlaka uzman hekiminize danışarak hareket etmeniz tavsiye edilir. Ürünleri size belirtilen aralıklarda kullanarak olumlu etkilerini en iyi şekilde gözlemleyebilirsiniz. Pastilleri, yardımcı bir doğal yöntem olarak kabul edip doğrudan pastil alarak iyileşmeyi de düşünmemelisiniz. Tedaviniz boyunca hekiminiz tarafından size verilen ilaçları da mutlaka kullanmalısınız.

Cistus Antiviral Etkili Pastiller Ne İşe Yarar?

Cistus markasının çatısı aldında üretilen pastiller, bilimsel olarak da kanıtlanmış olan önemli olumlu etkilere sahiptir. Uzmanlar tarafından yapılan incelemelerde de pembe laden bitkisinin doğrudan enfeksiyona yönelik olumlu etkileri olduğu görülmüştür. Bu olumlu etkilerin de başında bitki özlerinin ağız ve yutak kısmını koruması gösterilir.

Cistus markası tarafından üretilen pastiller de ağız ve yutak bölgesinin rahatlatılmasında önemli roller üstlenmektedir. Ağız ve yutak bölgesinde koruyucu bir alan oluşturan bitki, virüsün etkisini de bu yöntem ile azaltabilmektedir. Pastilleri tercih ederek pembe laden bitkisinin koruyucu etkisinden de faydalanmış olursunuz.

Cistus markasının pastilleri ile enfeksiyon semptomlarını önemli derecede aza indirebilirsiniz. Boğaz pastili olarak bilinen bu ürünler ile enfeksiyonun olumsuz ve yorucu etkilerinden kurtulmanız da mümkündür.

İçerisinde pembe laden ve Arap zamkı bulunan pastilleri genellikle günde 3 – 6 defa kullanmanız önerilir. Ağızda emerek kullanılan pastilleri doğrudan yutmak da oldukça tehlikeli olabilir. Pastilleri satın almak için de online eczanemizde yer alan ilgili marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Eczane güvencesi ile satışa sunulan pastilleri size özel hızlı kargolama imkanları ile hemen satın alabilirsiniz.