Gösterilen sonuç sayısı: 15

Cerave, tamamen uzman dermatologlar tarafından kurulmuş olan bir markadır. 2005 yılında temelleri atılan markanın etkisi zamanla tüm dünya kozmetik pazarına yayılmayı başarmıştır. Ülkemizde de markaya ait pek çok popüler ürünün satışı yapılmaktadır. Marka, özel olarak geliştirilen bir içeriğe sahiptir ve diğer ürünlerden bu açıdan sıyrılabilmektedir.

Cerave Türkiye de bu bağlamda markaya ait olan özgün ürünlerin satışını yapabilmektedir. Siz de dilerseniz markaya ait ürünleri sitemizden sipariş edebilirsiniz. Sitemizde satışa sunulan marka ürünlerinin de tamamı bizzat Cerave tarafından üretilmiş olan yüzde yüz orijinal ürünlerdir.

Cerave Ürünleri

2005 yılında uzmanlar tarafından geliştirilen markanın ürünlerinde 3 temel seramid bulunmaktadır. Cildin daha güçlü bir yapıya sahip olmasına yardımcı olan bu ürünler, gün boyu nemlendirici etkiye sahiptir. Marka, zamanla daha da gelişerek ürün skalasını genişletmiş ve özgün içeriği ile farklı alanlara da yönelmiştir.

Cerave bünyesinde nem oranını düzenleyen krem ve temizleyici ürünler satışa sunulmaktadır. Markanın ürün skalasının tamamında da uzmanlar tarafından geliştirilmiş olan özel formüller yer alır. 1, 3, ve 6-11 seramidlerini barındıran marka ürünleri, bu sayede cildin daha güçlü bir bariyere sahip olmasını sağlamaktadır.

Seramidler ile cildin daha sıkı kalması amaçlanır. Ciltteki hücreleri sıkılaştıran bu içerikler ile yaşlanma belirtilerinin de önemli ölçüde önüne geçilmiş olur. Cildin, bir süre sonra ister istemez yıpranma ve yorgunluk belirtileri göstermesi söz konusudur. Cerave yüz kremi gibi ürünler sayesinde tüm bunların önüne geçilerek cildin sağlıklı bir görünüme sahip olması amaçlanmaktadır.

Marka tarafından satışa sunulan tüm ürünler hakkında daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz. Siz de markanın kaliteli ürünlerine sitemizden ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş edebilirsiniz. Marka kategorisine giderek ürünlere göz atabilirsiniz.

1-     Yüz Temizleyici Ürünler

Cerave yüz temizleme jeli gibi ürünler, firmanın piyasaya sürdüğü en popüler ürünler arasında yer almaktadır. Cildinizi temizlerken aynı zamanda nemlendiren bu ürünler ile gözenekleriniz daha sağlıklı olacaktır. Her biri alanında uzman olan dermatologlar tarafından keşfedilen bu ürünlere siz de sahip olabilirsiniz. Özellikle de Cerave Köpüren Temizleyici Jel gibi ürünler ile cildin sağlıklı bir yapıya kavuşması hedeflenmiştir.

Temizleyici ürünlerin her birinde 3 temel seramid, B3 vitamimi ve hyalüronik asit mevcuttur. Tüm bu içerikler sayesinde cildin zorlanmadan ve yıpranmdan kirlerinden arındırılması sağlanmış olur. Öyle ki çoğu cilt temizleme işleminde meydana gelen cilt kuruluğunun önüne de bu özel formüller sayesinde geçilmiş olur.

Cildin fazla yağ ve kirden arındırılması adına bu ürünlerden destek alınabilir. Aynı zamanda Cerave Foaming Facial Cleanser ile makyajın da tamamen temizlenmesi mümkün olacaktır. Köpüklü bir yapıya sahip olan bu ürün, cildin kirden ve ağır makyajdan dahi arındırılmasını sağlayan etkili bir üründür.

Her biri uzmanlar tarafından geliştirilmiş olan bu ürünleri uygun fiyat garantisi altında siz de satın alabilirsiniz. Üstelik hızlı kargo seçeneklerinden de faydalanarak satın aldığınız ürüne kısa sürede kavuşabilirsiniz.

2-     Cilt Nemlendirici Ürünler

Creave nemlendirici krem çeşitleri ile cildinizi daha güçlü tutabilmeniz ve kırışıklıklara veda edebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda markanın doğru ürünleri sayesinde cildinizde meydana gelen akne ve sivilce gibi istenmeyen durumlara da engel olmanız söz konusudur. Cerave Facial Moisturising Lotion gibi ürünler, cildinizin bariyerini korumada da önemli bir yere sahiptir.

Bu ürünün içeriğinde yer alan SPF oranı sayesinde cildin zararlı güneş ışınlarından da korunması mümkün hale gelecektir. 25 SPF oranında bir koruma sağlayan bu ürün, UVA ve UVB ışınlarından koruyan etkili bir üründür.

Cerave vücut losyonu sayesinde cildin gün içerisinde ihtiyaç duyacağı nem oranı da sağlanmış olur. Uzun süreli salınım sağlayan bu nemlendirici losyonlar ile 24 saatlik bir nemlendirme etkisi sunulmaktadır. Üstelik cildinizi nemlendirirken akne karşıtı bir ürün kullandığınızı da bilmeniz gerekmektedir. Parlama önleyici olan ve aknelere savaş açan bu ürünü cildinizin doğal nemini sürdürmek adına tercih edebilirsiniz.

Markaya ait nemlendirici ürünler ile siz de uzman bir dermatologdan destek almış hissedebilirsiniz. Amerika’nın bir numarası olan Cerave güvencesini sitemizdeki ilgili marka kategorisinden satın alabilirsiniz. Markanın özgün formüllü ürünleri ile çok kısa sürede daha sağlıklı bir cilde kavuşacaksınız.