Gösterilen sonuç sayısı: 3

Carlson, 1965 yılından beridir dünya çapında hizmet alanına sahip bir firma haline gelmiştir. Carlson Türkiye de firmanın ürünlerini bünyesine alarak kaliteli bir hizmet sunmanın garantisini vermektedir. Carlson Lab bünyesinde yüzde yüz organik bir şekilde üretilen takviye ürünleri siz de sitemizde bulabilirsiniz.

Sitemizde yer alan takviye ürünlerin tamamı orijinal ürünler olup firma garantisi altında satışa sunulmaktadır. Söz konusu takviye ürünler olduğunda siz de dünya çapında tanınan bu markaya bir şans verebilirsiniz. İşte, marka garantisi ile piyasaya sürülmüş olan takviye ürünler hakkında bilmeniz gerekenler.

Carlson Lab Ürünleri

Gıda takviyeleri alanında uzman olan firma, 1965 yılından bu yana üretim kalitesini düşürmeden hizmet vermeye devam etmektedir. Firmanın ürünleri arasında balık yağları, vitamin ve mineraller içeren takviye ürünler yer almaktadır. Dünyaca ünlü bir marka haline gelen firma, Türkiye pazarına da girerek kısa sürede popüler bir hale gelmeyi başarmıştır.

Şirketin kurucusu olan Susan Carlson’ın başarı hikayesinden yola çıkarak siz de ürünlerin ne kadar organik olduğunu fark edebilirsiniz. İlk etapta evde üretilen bir E vitamini takviyesi olan markanın zamanla pek çok takviye içerikli ürünlerin üretimine yönelik adımları bulunmuştur.

Tarihler 1980 yılını gösterdiğinde ise markanın ürün skalasına günümüzün en popüler ürünlerinden olan Omgea 3 takviyeleri de girmeyi başarmıştır. Bununla birlikte marka, daha da gelişerek pazar alanını dünya çapında genişletmeyi başarmıştır. Siz de markanın en popüler ürünlerine sitemizde yer alan ilgili kategori üzerinden ulaşabilirsiniz.

Carlson markasına ait ürünlerin tamamı için de sitemizde hızlı kargo ve uygun fiyat garantisi de sunulmaktadır. Siz de sitemizden alışveriş yaparak dünya devi takviye firmasının ürünlerine sahip olabilirsiniz.

1-     Carlson D3 Vitamin Takviyesi

Besin takviyeleri alanında uzman olan markanın D3 vitamini içeren çeşitli takviye ürünleri bulunmaktadır. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde etkin rol oynayan bu ürünler, günlük belirlenmiş olan dozlarda alınmalıdır. D3 vitamini takviyesi ürünlerin de hem yetişkinler hem de çocuklar için olan versiyonları bulunmaktadır.

Marka bünyesinde piyasaya sürülen takviyelerin kapsül ve şurup versiyonları da bulunmaktadır. Çocuklara da önerilen bu ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışarak hakeret etmeniz tavsiye edilmektedir. Carlson bünyesinde satışa sunulan takviye ürünlerin tamamına sitemizden ulaşabilir ve anında satın alma seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

2-     Carlson Fish Oil

Carlson balık yağı ürünleri de markanın en sevilen takviye ürünleri arasında yer almaktadır. Carlson Omega 3 desteği sağlayan bu ürünler sayesinde günlük Omega 3 ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Markanın bu ürünlerinin tamamı da Norveç’ten getirilen yüzde yüz organik ürünlerden üretilmektedir. 1980’li yıllarda bu alanda üretim yapmaya başlayan firma, çok kısa sürede balık yağı üretiminde lider konuma geçmeyi de başarmıştır.

Markanın balık yağı ürünlerinin hem yetişkinler hem de çocuklar için olan iki ayrı versiyonu bulunmaktadır. Aynı zamanda balık yağı takviyelerinin şurup ve kapsül olmak üzere farklı seçenekleri de bulunmaktadır. Bununla birlikte balık yağının daha kolay tüketilebilmesi için portakal ve limon aramalarını içeren şurupları da bulunmaktadır.

Marka tarafından üretilen balık yağı takviyelerini de sitemizdeki ilgili marka kategorisinden sipariş verebilirsiniz. Tamamen özgün teknikler ile üretim yapan firmanın ürünleri de başka bir yerde bulamayacağınız özgümlükle ekstra değerler içermektedir.

Güvenli Alışveriş ile Carlson Lab Ürünleri

Carlson firmasına ait ürünlerin tamamına ülkemizden de ulaşabilmeniz mümkündür. ABD çıkışlı olan markanın pek çok ürünü de dünya çapında satışa sunulmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. Markanın takviye ürünlerine sitemizden ulaşabilir ve ihtiyacını olan ürünlerin siparişini anında verebilirsiniz.

Carlson bünyesinde piyasaya sürülen ürünlerin pek çoğuna ilgili marka kategorisinden kolayca ulaşabilirsiniz. Markanın sitemizde satışa sunulan ürünlerinin tamamı da yüzde yüz orijinal ürünler olup tamamen firma garantisi altında satışa sunulmaktadır. Üstelik firma, dünya çapında da onay almış ürünleri ile her daim güvenilir hizmetin adresi haline gelmiştir.

Sitemizdeki alışveriş fırsatlarından faydalanarak siz de markaya ait takviye ürünleri kısa sürede satın alabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünlerin pek çoğu da her zaman uygun fiyat garantisi altında satılan orijinal ürünlerdir. Bu sayede dünya kalitesinde olan ürünleri daha uygun fiyatlara satın almış olmanın da ayrıcalığını yaşamış olursunuz.