Gösterilen sonuç sayısı: 23

Bioxcin Logo

Bioxcin, saç dökülmesi ile savaşan en kaliteli markalardan biridir. Ülkemizde de büyük ilgi gören markanın ürünleri arasında saç yapısını güçlü kılan formüller yer alır. Yalnızca eczanelerde satışa sunulan markanın ürünleri arasında saç ve cilt sağlığını olumlu yönde etkikeyen ürünler de yer alır. Aynı zamanda marka, çeşitli gıda takviyelerinin de üretimini yaparak bu alanda da uzmanlık kazanmayı başarmıştır.

Bioxcin, online eczanemizde tüm ürünleri ile satışa sunulan markalar arasında yer almaktadır. Siz de saç sağlığınızı korumak ve saç yapınızı güçlendirmek istiyosanız markanın en sevilen ürünleri arasından kendinize uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Bioxcin Ürün Çeşitliliği

Bioxcin yorumları sayesinde aslında hakkında hatırı sayılır bilgi sahibi olunabilecek bir markadır. 20 yılı aşkın süredir dermokozmetik alanında hizmet sunan markanın bünyesinde her zaman uzman kişiler yer almıştır. Özenle oluşturulan formüller sayesinde saç sağlığı başta olmak üzere cilt sağlığına yönelik de adımlar atılmıştır.

Bioxcin, saç ve cilt sağlığına yönelik tüm dünyada tercih edilen ve kalitesi kanıtlanmış olan ürünler ile hizmet sağlar. Markanın ürünleri de her zaman özel formüllere dayandırılarak piyasaya sürülmektedir.

Marka bünyesinde yer alan ürünleri düzenli olarak kullanmanız durumunda beklenilen etkiyi görmeniz mümkün olacaktır. Özellikle de saç dökülmesine karşı oldukça etkili olan formüller, bu sorunları kökünden çözme potansiyeline de sahiptir. Aynı şekilde markanın cilt bakım ve gıda takviyesi ürünleri de düzenli kullanımda etki etme potansiyeline sahiptir.

Bioxcin ürünlerini siz de dilediğiniz zaman online eczanemizden sipariş edebilirsiniz. Bu sayede size özel bazı fırsatlardan ve her zaman hızlı kargolama imkanlarından da faydalanmış olursunuz. Markanın en popüler ve etkili ürünlerini de sitemizde yer alan ilgili marka kategorisinden kolayca bulabilirsiniz.

1-     Bioxcin Saç Ürünleri Ailesi

Bioxcin şampuan ve saç için üretilen diğer tüm ürünleri ile dünya çapında bilinen ve sevilen bir marka olmuştur. Markanın saç ürünleri ailesi de kendi içerisinde gruplara ayrılarak dökülme oranına uygun bir şekilde formüllendirilmiştir. Henüz yeni yeni kopma ve dökülmeler ile karşılaşıldığında Bioxcin klasik şampuan serisinden faydalanılması mümkündür. Şampuan serisinde de kuru ya da yağlı ve normal saçlar olmak üzere 3 farklı saç tipine uygun formüller yer alır.

Bioxcin Forte serisi ise yoğun saç dökülmeleri için ideal ürünlerdir. Yoğun saç dökülmesi problemlerine yönelik çalışan bu ürünlerde saç foliküllerinin olabildiğince güçlü olması hedeflenir. Aynı zamanda Bioxcin Forte Serum ürünü de şampuandan farklı olarak saç diplerinin daha güçlü olmasını sağlar ve dökülmeleri de en aza indirir.

Tüm bu yukarıda bahsi geçen ürünlere ek olarak markanın kepek önleyici etkiye sahip olan saç bakım ürünleri de bulunmaktadır. Bioxcin  Aqua Thermal serisi sayesinde saçta meydana gelen kepeklerin de en aza indirilmesi hedeflenmektedir. Bunların yanında hassas saç dipleri için etkili ürünleri ve saça canlılık katan bakım ürünlerini de yine markanın kategorisinde bulmanız mümkündür.

2-     Bioxcin Cilt Bakımı Ailesi

Bioxcin cilt bakım ürünleri de markanın en fazla ön plana çıkan ürünleri arasında yer almaktadır. Özellikle de akneye meyilli cilt yapıları için markanın piyasaya sürdüğü başlıca ürünler bulunmaktadır. Cilt temizliği ve bakımı adına özel olarak formülleştirilen bu ürünleri de düzenli kullanmak oldukça önemlidir.

Bioxcin bünyesinde üretilen cilt bakım ürünleri arasında nemlendirici kremler ve yıkama jelleri de bulunmaktadır. Sebum dengesini koruyan bu ürünlere ek olarak aynı zamanda bakım serumları da tercih edilebilir. Markanın cilt bakım ürünlerinin de tamamına ilgili marka kategorisinden ulaşmak mümkündür.

3-     Bioxcin Gıda Takviyesi Ailesi

Bioxcin gıda takviyesi ürünleri ile de bir süredir piyasada yer alan bir markadır. Markanın gıda takviyesi işlevi gören ürünlerinin amacı da saç ve tırnak sağlığının normalleştirilmesidir. Keratin içeren besin takviyelerinin düzenli kullanılması ile birlikte saç ve tırnak yapısının daha sağlıklı olması mümkün kılınır.

Markanın piyasaya sürmüş olduğu tüm gıda takviyeleri de online eczanemizde satışa sunulmaktadır. Özellikle de saç ve tırnak sağlığına önem verenlerin Bioxcin besin takviyelerine göz atmaları tavsiye edilir. Sitemizde yer alan tüm marka ürünlerini anında sipariş ederek size özel bazı önemli fırsatlardan da faydalanmanız mümkün olacaktır.