Gösterilen sonuç sayısı: 6

Beeo Up Logo

Bee’o Up, Türkiye’de hizmet sunan ve gıda takviyesi alanında popüler olan bir markadır. Türkiye’deki arıcılık faaliyetlerinden yola çıkarak oluşturulan bu marka, besin takviyeleri ile daha sağlıklı bir yaşamı hedeflemektedir. Marka, aynı zamanda ülkemizdeki arıcılık faaliyetlerinin de popülerlik kazanmasında ve organikleşmesinde önemli bir rol oynamayı da başarmıştır.

Propolis içeren ürünleri ile ön plana çıkan marka, kısa sürede ülkemizden dünyaya da yayılmayı başarmıştır. Markanın tüm ürünlerine de sitemiz aracılığı ile kolayca ulaşılabilir. Propolis takviyesi olan tüm ürünleri sitemizin sunduğu kalite güvencesi ile hemen satın alabilirsiniz.

Bee’o Up Ürün Çeşitliliği

Bee’o Up propolis kullananlar arasında yapılan bir araştırmada ürünlerin kalitesi de ön plana çıkmıştır. Marka, gerekli olan tüm onayları alarak gıda takviyesi alanında üretim hayatına başlamıştır. Arıcılık sektörüne de can getiren markanın tüm ürünleri organik ve yerli arıcılık faaliyetlerinden elde edilmektedir.

Bee’o Up ürünleri, arı ürünleri alanında uzman olan kişiler tarafından geliştirilen formüllere dayanır. Firma, bu alanda her zaman tecrübe kazanmış olan uzman kişiler ile çalışmayı da tercih etmektedir. Markanın propolis içeren ürünleri de sprey ve şurup gibi seçenekler olmak üzere iki farklı grupta incelenebilir.

Marka, aynı zamanda da çeşitli cilt bakım ürünleri ile dermokozmetik alanına da giriş yapmayı başarmıştır. Gerek gıda takviyeleri gerekse de cilt bakım ürünleri açısından markanın sunduğu kaliteye güvenilebilir. Bağışıklık güçlendiren ve zindelik katan karışımlara da sahip olan markanın en sevilen ürünlerini sitemizde de bulabilirsiniz.

Bee’o Up ürünleri arasından ihtiyacınız olan propolis içerikli takviyeleri tercih edebilirsiniz. Her biri Sağlık Bakanlığı tarafından da onay almış olan ürünleri kullanmadan önce mutlaka uzman hekiminize de başvurmanız tavsiye edilmektedir. Eczane garantisi altında satışa sunulan ürünleri belirtilen dozlarda kullanmaya da özen göstermelisiniz.

Sitemizde yer alan marka ürünlerinden satın alırken aynı zamanda size özel olarak sunulan çeşitli fırsatlardan da faydalanabilirsiniz. Bu fırsatların arasında hızlı kargolama ve çeşitli fiyat kampanyaları da yer almaktadır. Online eczanemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişler de her daim eczane garantisi ve güvencesi altındadır.

1- Bee’o Up Propolis İçerikli Damlalar

Bee’o Up propolis damla serisinde hem propolis hem de çeşitli vitaminler içeren takviye ürünler yer almaktadır. Bağışıklık güçlendiren bir etkiye sahip olan bu gıda takviyelerinde D3 vitamini ile K2 vitamini de bulunmaktadır. Suda çözünen damlaları propolis ve vitamin ihtiyacınızı karşılamak adına kullanabilirsiniz.

Propolis damlaların kullanım da günde 20 ila 80 damla arasında değişebilir. Aynı şekilde propolis ve vitamin karışımlı damlaların çocuklarda kullanımı da günde 10 ila 40 damla arasında tercih edilebilir.

Damlalar, soğuk içecekler ya da bal, pekmez ve yoğurt gibi gıdalar ile birlikte de tüketilebilir. Özellikle de çocukların propolis takviyesi alması adına bal ya da pekmez gibi tatlı gıdaları tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde propolis ve vitamin içeren damlaları aynı şekilde suda çözündürerek de kullanmanız mümkündür.

2- Bee’o Up Propolisli Şurup ve Spreyler

Bee’o Up propolis sprey ürünleri de gıda takviyesi olarak tercih edilen en popüler ürünler arasında yer almaktadır. Propolis içeren spreyleri de günde 2 – 3 defaya mahsus olmak üzere kullanmanız mümkündür. Boğaz spreyi olarak tanımlanan propolisli damlalar, bal ve propolis içermektedir.

Elbette bu tip ürünlerin arı ya da polen alerjisi olan kişilerde dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir. Bunun için de gıda takviyelerini almadan önce uzman hekiminize başvurmanız gerekir.

Bee’o Up propolis içeren şurup ürünleri de özellikle çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Hem propolis hem de C vitamini içeren şurupların bağışıklık sistemine katkısı da oldukça fazladır. Genellikel yoğun bir tempoda bulunan kişilerin tercih ettiği bu ürünlerin de günde 1 – 2 ölçek olarak kullanılması tavsiye edilir. 

3- Bee’o Up Tabletler

Bee’o Up propolis içerikli tabletleri de genellikle yetişkin bireyler arasında tercih edilen gıda takviyeleridir. Genellikle hem sabah hem de akşam alınması gereken bu tabletler polen, propolis ve az oranda da keçiboynuzu içermektedir. Markanın propolis açısından bu zengin gıda takviyelerini de sitemizdeki ilgili marka kategorisinden satın alabilirsiniz. Bu sayede size özel bazı fırsatlardan da faydalanmış olursunuz.