Gösterilen sonuç sayısı: 6

Allergo, hem yetişkinler hem de çocuklar için takviye ürünler sunan oldukça köklü ve kaliteli bir firmadır. Gıda takviyesi alanında uzman olan firma, vitamin ve mineral desteklerinin sağlanması bakımından önemli adımlar atmaktadır. Firma bünyesinde üretilen takviye ürünlerde insan vücudunun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallar yer alır.

Firma, 25 yılı aşkın bir süredir bu alanda hizmet sunmaya devam etmektedir. Firmanın takviye ürünleri de Türkiye pazarında sevilerek kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Allergo Gıda Takviye Ürünleri

Söz konusu vitamin takviyesi olduğunda dünya çapında bu alanda hizmet sunan pek çok firmaya rastlanılabilir. Fakat bu firmaların bir kısmı yeterli kaliteye ulaşamadığından dolayı ürünleri de tavsiye edilmemektedir. Allergo ilaç ise bu alanda uzun zamandır hizmet kalitesi sunan bir firma olarak ön plana çıkar.

Alman firması olan Allergo, bu alanda kaliteli hizmet sunan ve ürünlerini onaylatılmış olarak piyasaya sunan bir firmadır. Firma tarafından piyasaya sürülen takviye ürünlerde vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanması hedeflenmektedir.

Firma, D vitamini takviyesi gibi ürünler başta olmak üzere C vitamini, çinko ve çeşitli besin takviyeleri ile hizmet vermektedir. Üstelik firma tarafından sunulan takviye ürünlerin hem yetişkinler hem de çocuklar için olan versiyonları da bulunmaktadır.

Gıda Takviyesi Almak Neden Önemlidir?

Allergo tarafından büyük bir titizlikle piyasaya sürülen gıda ürünlerinin pek çok açıdan önemli etkileri mevcuttur. Gıda ve vitamin takviyeleri, normal şartlarda alamadığınız ve vücudunuzun ihtiyaç duyguğu vitamin ve mineralleri sağlamakla görevlidir. Bu da vücudun daha sağlıklı olması bakımından oldukça önemlidir.

Özellikle de D ve C vitamini takviyeleri söz konusu ise bu takviyeler sayesinde bağışıklık sisteminin de güç kazanması mümkün olacaktır. Özellikle de kış mevsiminde önemli ölçüde düşen bağışıklık sisteminin geri kazanımı için vitamin ve mineral takviyelerinden faydalanılması önemlidir.

Firma da bu bağlamda sağlıklı yaşam adına çeşitli vitamin ve mineral takviyeleri üretmektedir. Firma, dünyanın en kaliteli gıda takviye firmalarından olduğu için ürünleri de yüzde yüz onaylı ve güvenilir ürünlerdir.

Allergo Bünyesinde Üretilen Takviye Ürünler

Dışarıdan alınması gereken vitamin ve mineraller için uygun seçenekler sunan firma, yetişkinlere ve çocuklara özel ürünler de üretmektedir. Firma, kemik gelişiminin sağlanması ve bağışıklığın güçlü kalması açısından önemli olan takviye ürünleri ile ön plana çıkmıştır. Firma tarafından üretilen ve marka değeri kazanan takviye ürünler de aşağıda verilmiştir.

1-     Allergo VitAgil Takviye Ürünleri

Allergo tarafından üretilip piyasaya sürülen takviye ürünlerin başında VitAgil gelmektedir. Bu alt markanın bünyesinde de D3 vitamini takviyesi başta olmak üzere çeşitli multivitamin takviyeleri üretilmektedir. Takviye ürünler söz konusu olduğunda VitAgil markasının da oldukça önemli bir yeri bulunmaktadır.

Özellikle de bağışıklık sisteminin geliştirilmesi ve D vitamini eksikliğinin tamamlanması için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Köklü bir geçmişe de sahip olan bu ürünlerin hem yetişkinler hem de çocuklar için olan özel versiyonları da bulunmaktadır.

2-     Allergo VitaGlucan Takviye Ürünleri

Firma tarafından üretilip piyasada yerini alan bir diğer alt marka da VitaGlucan takviye ürünleridir. Çinko, C vitamini ve multivitamin ürünleri ile ön plana çıkan marka, dünya çapında tercih edilen kaliteli bir üreticidir. Markanın ön plana çıkan ürünleri arasında ise C vitamini takviyesi işlevi gören efervesan tabletler ve kapsüller yer alır.

Daha çok yetişkinlere hitap eden bu ürünlerin düzenli kullanımında gereken vitamin ve mineral takviyesinin alınması mümkündür. Allergo bünyesinde yer alan VitaGlucan, bu alanda her daim ön planda olmuş bir alt markadır.

3-     Allergo VitaSanol Takviye Ürünleri

Vitamin ve mineral takviyelerinin çocuklar için olan şurup versiyonları da bulunmaktadır. VitaSanol da bu alanda üretim yapan ve zengin içeriğe sahip olan bir alt marka olma özelliğini taşır. Çocukların da vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanmasında bu alt markanın rolü oldukça büyüktür.

Allergo tarafından piyasaya sürülen VitaSanol, multivitamin içerikli şurupları ile ön plana çıkan bir markadır. Siz de firmaya ait en kaliteli takviyeler için sitemizdeki ilgili kategoriye göz atabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünlerin tamamı yüzde yüz orijinal olup markanın en çok tercih edilen ürünleri arasından seçilmiştir.