Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

alchemlife

AlchemLife, teorik olarak 1935 yılından beridir besin takviyesi alanında hizmet sunan bir firma olmuştur. Firma, dünya çapında geniş bir hizmet alanına da sahiptir. Öyle ki firmanın ürünlerine Asya, Afrika ve Avrupa kıtasında yer alan pek çok ülkelerden ulaşılabilir. AlchemLife Türkiye de firmanın özenle geliştirdiği gıda takviyesi ürünlerini ülkemize taşımaktadır.

Firma, bünyesinde yer alan uzman kişiler tarafından üretilen özel formüller sayesinde daha sağlıklı bir yaşamın kapısını aralar. Firmanın geliştirdiği ve satışa sunduğu ürünlerin tamamı bitkisel ürüler olup gıda takviyesi olarak tercih edilmektedir. Siz de sitemizdeki ilgili marka kategorisinden firmanın en sevilen gıda takviyelerine ulaşabilirsiniz.

AlchemLife Ürün Çeşitliliği

AlchemLife ürünleri söz konusu olduğunda akıllara bitkisel özlü gıda takviyeleri gelmelidir. Firma, yetişkinler ve çocuklar için ayrı olmak üzere pek çok bitkisel besin takviyesi formülüne sahiptir. Yaşa göre de özel formüller üreten firmanın farklı alanlara yönelik çeşitli gıda takviyeleri bulunmaktadır. 

AlchemLife nedir sorusu ile karşılaşıldığında da bu soruya dünyanın en önemli gıda takviyesi üreticilerindendir yanıtı verilebilir. Hem doğanın kendi öz formüllerini hem de bilimi arkasına alarak üretim yapan firma, bu alanda rakiplerini de geride tutmayı başarmaktadır. Firmanın bünyesinde yer alan uzmanlar da gıda takviyesi alanında tecrübeli ve isim yapmış ekiplerden oluşmaktadır. 

AlchemLife markası, nar kabuğu, zerdeçal ve zencefil özlerine sahip olan takviyeleri ile pek çok açıdan gereken desteği sunmaktadır. Elbette markanın ürünlerinin tamamı gıda takviyesi olup gerçek gıdalar ya da ilaçlar yerine geçmemektedir. Sizi zinde tutacak ve sağlıklı beslenmenize katkıda bulunacak olan gıda takviyelerini de mutlaka doktorunuza başvurarak kullanmanız tavsiye edilmektedir. 

Markanın en sevilen ve popüler gıda takviyesi ürünlerini de sitemizdeki ilgili marka kategorisinden bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan gıda takviyesini hemen sipariş ederek size özel çeşitli fırsatlardan da faydalanabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde hızlı kargolama ve çeşitli fiyat fırsatlarından yararlanmanız mümkündür. 

1- AlchemLife Phytorelief

AlchemLife gıda takviyesi ürünleri arasında başı “phytorelief” serisi çekmektedir. Hem yetişkinler hem de çocuklar için ayrı versiyonları bulunan bu seride sizi zinde tutacak formüller yer alır. Aynı zamanda seri kapsamında yer alan ürünler sayesinde bağışıklık sisteminizi de normal düzeyde tutmanız amaçlanmaktadır. 

İçerik olarak nar kabuğu, zencefil, zerdeçal ve yüksek oranda lif içeren bu ürünler, sizi sağlıklı tutmak adına üretilmektedir. Pastil olarak üretilen phytorelief serisini günde 3 – 4 pastil tüketecek şekilde de kullanmanız mümkündür. 

Pastilleri ağzınızda tutarak eritebilir ve doğal formülü vücudunuza alabilirsiniz. Pastilleri kullandıktan yaklaşık 1 saat sonrasına kadar herhangi bir şey yiyip içmemeniz de tavsiye edilmektedir. İsviçre’den alınan lisansla üretilen bu seride çocuklara yönelik de bağışıklık güçlendirici pastiller bulunmaktadır. 

Klinik ortamda da test edilen phytorelief serisi, alması gereken tüm onayları başarılı bir şekilde alarak piyasaya sürülmüştür. 

2- AlchemLife Prostaquil 

AlchemLife bünyesinde formül haline getirilen “prostaquil” takviyesi de erkek sağlığını olumlu etkileyen bir formüle sahiptir. Yüzde yüz bitkisel bir ürün olan bu takviyede Afrika erik ağacı özü, kabak çekirdeği ve cüce palmiye özütü de bulunmaktadır. 

Günde 1 defaya mahsus olmak üzere alınması gereken bu gıda takviyesi sayesinde daha sağlıklı bir bedene kavuşmanız da mümkün olacaktır. 50 yaşı geçmiş olan erkek bireyler için özel üretilen bu ürünü sitemizdeki kategoriden bulup hemen satın alabilirsiniz.

3- AlchemLife Flexiqule

AchemLife ürünleri arasında ön plana çıkan bir diğer gıda takviyesi de “flexiqule” ürünüdür. Günlük hayatta daha hareketli olmanızı sağlayan bu takviye, yürüyüş desteği sağlayan özel bir bitkisel yapıya da sahiptir. Ürünün içerisinde zencefil, lavanta ve akgünlük özütleri bulunmaktadır.

Flexiqule, günde hem sabah hem de akşam olmak üzere 2 kez kullanılabilir. Bu gıda takviyesinin özellikle yemekler ile birlikte alınması tavsiye edilmektedir.

4- AlchemLife Laxaquest

AlchemLife, “laxaquest” ürünü ile de sitemizde büyük ilgi gören bir marka haline gelmiştir. İçerisinde ayurvedik bitki karışımı da bulunan bu ürün, rezene tohumları ve sinemaki ile de zenginleştirilmiştir. 

Laxaquest, gece yatmadan önce 1 – 2 tablet şeklinde alınabilir. Sindirim desteği sağlayan bu bitkisel takviyenin de bütün klinik testleri olumlu sonuçlar vermiştir. İsviçre onaylı olan bu ürünü siz de sitemizdeki marka kategorisinden bulup satın alabilirsiniz.