[ubermenu config_id="main" theme_location="main-menu"]

Renovatio Sağlık Kimya Gıda Ürünleri Tic. Ltd. Şti. 60 seneyi aşan deneyimi ile İstanbul ve tüm Türkiye’ye kaliteli hizmet sunmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, dermokozmetik alanı başta olmak üzere pek çok alanda hizmet sağlamaktadır. Firmanın gıda takviyesi ürünleri konusunda olan deneyim ve kalitesi de rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır.

Orijinal Ürün Garantisi ve Hızlı Kargo

Renovatio Sağlık Kimya Gıda Ürünleri Tic. Ltd. Şti. hizmet sunduğu tüm alanlarda her daim yüzde yüz orijinal ürün garantisi sunmaktadır. Firmanın satışa sunduğu tüm gıda ve kozmetik ürünlerinin kaliteli markalardan oluştuğu göz önüne alınmalıdır. Dünyanın en köklü ve kaliteli markaları ile çalışan firma, kendi bünyesinde bu markaların en sağlıklı ürünlerini satışa sunmaktadır.

Firma, online hizmet alanında da her daim orijinal ürünler ile hizmet sunmayı garanti eder. Firmanın web sitesinden yapılan tüm alışverişler için de ürünün tamamen orijinal olduğunun garantisi verilmektedir. Firmanın satışa çıkardığı ürünlerin tamamı orijinal ürün sağlayıcılarından alınan ürünlerdir.

Firma tarafından sağlanan online satış hizmetlerinde de her zaman hızlı kargolama sistemi ile çalışılır. Bu da alışverişinizden kısa süre sonra satın aldığınız ürüne sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Uygun Fiyatlar ve Müşteri Memnuniyeti İlkesi

Renovatio Sağlık Kimya Gıda Ürünleri Tic. Ltd. Şti. tarafından sağlanan hizmetlerin tamamında uygun fiyat garantisi de sunulmaktadır. Firma, uçuk rakamlar talep etmeden de kaliteli ve sağlıklı ürünlerin satışını yapma taraftarıdır. Üstelik firmanın ürünleri de her daim orijinal olup marka kalitesinin uygun fiyata satılması hedeflenmiştir.

Firmanın uygun fiyat garantisinin nedeni de toptan satın alınan ürünlerin indirimli haliyle müşteriye sunulmasından kaynaklanmaktadır. Yani firma, kendi karından eksilterek müşterisine her zaman uygun fiyata ürün satma güvencesi vermektedir.

Online gıda takviyesi hizmetleri de kozmetik ürünlerinde olduğu gibi her zaman düşük fiyat garantilidir. Günlük koşuşturmacada ihtiyaç duyacağınız gıda takviyelerini orijinal markalardan uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Tüm bunlar firmanın köklü geçmişi ile alakalı olup müşteri memnuniyeti ilkesinin yüzde yüz uygulanmasından kaynaklıdır. Uzun yıllardır hizmet sunan firma, gücünü müşterilerinin memnuniyetinden aldığının farkındadır. Bu da firmanın müşterilerine ve hedef kitlesine uygun bir şekilde hareket etmesini sağlar.

Nesilden Nesile Aktarılan Kaliteli Hizmet

Renovatio Sağlık Kimya Gıda Ürünleri Tic. Ltd. Şti. yarım asırı devirdiği dönemde bile ilk günkü çalışma ahlakından vazgeçmemiştir. Firma kalitesi demek müşteri memnuniyeti demek olduğundan nesilden nesile bu şekilde hareket edilmiş ve başarıya ulaşılmıştır. Her zaman ilk günkü heyecanla hizmet sunan firma, teknolojiye de ayak uydurarak kendi kalitesini online platformlara da taşımayı başarmıştır.

Günümüzde her koşulda ayakta kalma gücünü bulan firmanın kaliteden asla ödün vermeme sebebi de budur. Online kozmetik alanına emin adımlarla giriş yapan firma, herkesin ihtiyacı olan gıda takviyesi ürünleri de bünyesine almıştır.

“Eczane kalitesi” tabirinin çok önemli olduğu bu günlerde siz de köklü dünya markalarının orijinal ürünlerini satın alabilirsiniz. Üstelik online fırsatlardan da faydalanma şansını değerlendirerek firmanın güvencesine bir kez daha hayran kalabilirsiniz. Renovatio Sağlık Kimya Gıda Ürünleri Tic. Ltd. Şti. online platformunda da 60 yıllık müşteri menuniyetini korumaya söz vermiş bir firmadır.

Hepsieczanem.com bir Renovatio Sağlık Kimya Gıda Ürünleri Ltd. Şti. iştirakidir.

Sepetim

Giriş Yap

Hesabın yok mu?

Anasayfa
Ürünler
0 items Sepetim